1. 1.
  Evet şirketimde bedelini aslanlar gibi ödeyen adam lazım. Öyle ana kuzusu gibi 21 gün ağlayarak yapan adam değil. Bedelli yaparlar her gün Vatan millet sakarya yapar götüne koduklarım.
  5 -9 ... ataturkcuu yazar
 2. 2.
  bedelli yapanın zaten şirketi vardır.
  7 ... uzay muhtari
 3. 3.
  12 ay tuvalet temizleyen rdm ler de aslan oldu iyi mi vatanı koruyanlar askerler vatanı yaşamaya değer yapan üzerinde ki kaliteli insanlardır.
  4 ... stallion
 4. 4.
  personel seçimidir. bizim işyerinde askerlik yapmayan, dövmesi olmayan, kürt, suriyeli, akpli, türbanlı çalışamaz. almıyoruz efendim. canımız kiminle çalışmak isterse onunla çalışırız.
  1 -1 ... hastavilla
 5. 5.
  Şirketinizin fetö bağlantısı tespit edilerek el konulması ile sonuçlanacak durum.
  ... bexdever
 6. 6.
  askerde patates soyup vatanı kurtardığını sanan hıyarlara mı yanayım, 15 bin tl para bulabileni şirket sahibi olabilecek durumda olduğunu zanneden armutlara mı yanayım bilemedim.

  6 ay veya 12 ay devlete yük olmayıp aksine devletin böyle zorlu döneminde ekonomik desteğimi verip 21 gün temel eğitimi alarak vatana birçok askerden daha faydalı bir şekilde aslanlar gibi askerliğimi tamamlayıp işimin başına geri dönmüş bulunmaktayım. zaten böyle bi durumu gözeten hıyarlarla biz çalışmayız boşuna almam etmem gibi beylik laflar etmeye gerek yok.
  8 -2 ... turevoperatoru
 7. 7.
  ben hep asker kaçağa olduğumdan etkilenmediğim olay...
  ... porno izlemeyen ergen
 8. 8.
  çalışmamaları da lazım. her şeyden yırtamazlar. yok öyle bir dünya.
  -1 ... true