bugün

iNGiLiZ futbolcu David Beckham'ın geçen hafta ziyaret ettiği Yeni Zelanda'da yemek yediği çatal, bıçak ve yemek artıkları açık artırmaya çıkarıldı. Yeni Zelanda merkezli "Trade Me" (sat beni) adlı internet sitesinde açık artırmaya çıkarılan eşyalar arasında, Beckham'ın yemek yediği bir restoranda yarım bıraktığı öne sürülen bir mısır koçanı, neredeyse boş bir Coca-Cola şişesi ve yere düşürdüğü bir patates kızartması bulunuyor. Futbolcunun restoranda kullandığı tabak, çatal ve bıçak da internet üzerinden satılıyor.

http://www.sporsitesi.net/news_detail.php?id=143850

hayranlık boyutunun artık inanılmaz bir hale geldiğine en büyük kanıt olan haber.
"arap yağı bol bulunca....." sözünü hatırlatan eylemdir.
(bkz: rocco nun tasaklarinin acik artirmaya cikmasi)
köpekler için iyi bir fırsattır. biraz soğumuş et, 1-2 sebze parçası, süper.
satan kişilerin alan şahıslara 'sizin ben ananızı skiimm' dediği ve ya diyeceği olay...
uçağa atlayıp yeni zelanda'ya gidesim geldi şu an. o artığı alan adamı şahsen tanımak istiyorum. yarım yamalak ingilizcemle 'aga nedir senin sorunun' diye sormak istiyorum. gücüm yeterse de dövmek istiyorum, açık konuşayım. hay bekım'ın çatalı girsin gotüne demek istiyorum...
beckham'ın boku satılsa, gücüm kaç grama kadar yeterse alırım arkadaş. o boku çantamda taşırım, arkadaşlarıma hava atarım. ya sanırım o bir insan ise sanırım ben insancığım.

dağılın, niki olmayan arkadaşın da dediği gibi sokarım o çatalı tek tek...

beckham'ın yemek artıklarının satışa sunulması, insanlığımıza acımamız gerekn bir hadise. Şansı yaver gitti diye kimsenin artığını yiyemem artııııı afrika'da çocuklar açlıktan ölürken tabağında pirinç tanesi bırakana o tabağı sokamasamda bunu deli gibi isterim.
bol paran olması durumunda, satın alınıp köpeğine yedirilerek beckama verilecek ayar. adama niye ayar veriyoruz bilemem artık
güncel Önemli Başlıklar