bugün

görsel

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl'den çarpıcı iddia... Kurugöl, sağlık ocaklarında 'yanlışlıkla' bebeklere corona aşısı yapıldığını öne sürdü. "Ve son derece iyi antikor oldu. 6 aylık bebekte, 1 aylık bebekte bile çok iyi şeyler oldu" dedi.

https://www.sozcu.com.tr/...na-asisi-yapildi-6664887/
https://twitter.com/jahre...tatus/1440944894437122050

ne diyim ki amına koyayım, sonuçlar iyiymiş, açıklanacakmış.
vah vah dedirten dutumdur. çocuklar ölürse bunun sorumlusu kim olacak acaba? 2021 yılında bu entrymi girmiş bulundum.
yanlışlıkla değil bilerek yapmışlardır.
yanlışlıkla yapmışlar! bi de yanlışlıkla yüksek doz yapmışlar. bak bak bak.
yatacak yeri yok bunların.

(bkz: hibrit aşılamada dünyanın kulağı türkiye de)
Aşı nasıl, yanlışlıkla yapılır o bebeklere bir şey olsa nasıl hesabını vereceksiniz ipneler.
Yanlışlıkla bilim yapmışlar amq.
yargılanacaksınız hepiniz! bill gates allah seni kahretsin bill gates, sende yargılanacaksın köpek!
covid ve aşı fetişistlerini sevindirmiştir. keza onlara göre aşı sokulmayan hiç bir canlı kalmaması gerekiyor. aşınızın.... !

bebeklere neler oldu ? hiç bir inceleme, haber havadiz, veri yok. pandemi sürecindeki tüm bebek ölümleri, sakatlık ve kalıcı hastalıkların tamamı tek tek incelenmeli, buna sebep olan kim varsa yargılanmalı ve en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.

olur mu ? olmaz. bu ülkede bir bok olmaz. bebeğinize kobay yaparlar, bebeğiniz sakat kalır, ölür ama bir bok yapmazlar.

keza sizin bebeğiniz, yurt dışı ilaç firmalarının parasını ödediği bir kobay faresi kadar değeri var bu ülkede.
Bu, online derse bilerek girmeyip hocaya seni çok iyi tanımasına rağmen bağlanamadım, internet gitti, o oldu bu oldu demek gibi bir şey. alnımda mal mı yazıyor sorusunu sordurtur.
Ee hani bu aşı -70 derecede mi ne olması lazımdı. Hani randevu alınınca hemen aşıyı olmamız lazım yoksa aşı çöp olur vs haberler vardı. Şimdi aklım almıyor yeni doğmuş minnacık bedenlere aşı yapıldı ve yanlışlıkla enteresan.peki aşı olan minnacık cocuklar şuan ne durumda? Aileler aşı hakkında bilgi verildi mi? Biz bile koca insan aşı olunca en basiti kolumuzu bile kaldıramıyoruz ağzı var dili olmayan minnacık bebekler ne yaptı? Düşünemiyorum beynim dondu. Bu nasıl vahşet!! En merak ettiğim soru da şu aşıyı yapan hemşireler olayla ilgisi olan doktorlar şuan ne yapıyor onlar hakkında işlem başlatıldı mi??
Rezillik. Bu ülkede güvenebileceğin hiçbir şey yok. Adamlar kafasına göre bebekleri aşılamış olaya bak. Hiçbir soruşturma açılmazsa şaşırmayız. Bir de nasıl rahat rahat anlatıyo akıl alır gibi değil.
bunlar hep yanlışlıkla aşılama işte!

görsel
görsel
görsel

Sağlık Bakanlığı, izmir'de bir bebeğe yanlışlıkla koronavirüs aşısı yapıldığı iddiasına dair açıklamada bulundu.

Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğinin hatırlatıldığı açıklamada "ilgili öğretim üyesinin maksadını aştığını tahmin ettiğimiz talihsiz açıklamaları üzerine bakanlığımızca yeni bir soruşturma başlatılmıştır" denildi.

https://www.birgun.net/ha...na-yeni-sorusturma-359746
güncel Önemli Başlıklar