bugün

Valla istediğiniz kadar linç edin, uzun yolda arka koltuğumdaysa o seviyeye geliyorum malesef.. Saatlerce ağlıyor, evet bebeğin suçu yok ama hayatı sorgulayacak kadar sinirleniyorum o an
Bebekten nefret etmek ne demek? Bebekler de tıpkı hayvanlar gibidir. Daha zekaları ve bilinçleri gelişmemiştir. Bu yaraklığı söyleyen göt veren %90 hayvan severim diye gezmiyorsa da beni kelaynaklar siksin.
insan müsveddesidir. neresi sevilmez olum bebişlerin. yamuk yumuk yumoş katman katman mişlen lastiğine benzeyen bebeklerdir. böyle bebiş görünce baba olasım geliyor sonra diyorum oğlum ne bebeği ne babası daha askere gitmedin diyorum düzeliyorum hemen. kendimin en büyük düşmanıyım yeminle..
Şurda yazılanları görünce bebeklerden daha çok nefret ediyorsunuz, 3-4 gram beyniyle kendileri için bir norm uyduruyorlar üstelik, ideolojinin sattığı arzu nesnesi olan bir şeyi sahiplenip sanki kendi arzularıymışçasına nasıl da savunuyorlar.
Bir de "kendi bebeği olduğunda..." diye başlayan aptal cümleler kurmuşlar. herkes çocuk sahibi olmak zorunda mı ? özellikle kadınlar için diyorum, kadınlara yüklenen tek görev bu zaten "çocuk sahibi olabiliyor olması". O yüzden 40'dan sonra kadınlar çöp oluyor, erkekler çekciliğini yitirmiyor. Bunu kıracak olan kadınlar da burda bu ideolojiyi satma derdindeler.
Duygusuzun tekidir. Uzak durunuz.
bebeklerin gerçek yüzünü görmüştür.

geçelim efendim bu bebe romantizmini.
asılmalıdır. bebeklerden nefret eden insan insan olamaz. bu kafaya sahip şerefsizler katlediyor bebekleri.
insan mıdır?
Nefret ağır bir şey. Bebeklerden nefret edecek kadar ne yaşamış olabilirsin ki?
Kişi kendinden bilir işi hesabından bazı yere çöp atan hayvanların ilerde atacaklarını düşündükleri çöpten dolayı bebekleri sevmeme durumu.
adamlıkta nirvanaya ulaşan insandır.
bebek ne ya.
ağlayıp duruyo aq salağı.
Bebekten Nefret Eden Yavşak, Gitsin Annesinin Ayaklarını Öpsün Benim Gibi Bir Piç'i Doğurup Bu Sıkıntılara Katlandığın için...!
şimdi, son hoç bobok olmodon mo diyecekler damlar fakat normal insandır.

ben ki bebekleri çok sevmeme rağmen şu kaka işlerinden ve kusmalarından hoşlanmıyorum pek.ne bilim keşke doğar doğmaz tuvalete gitsek, kimsenin üzerine işemesek falan.

hoş olmaz mı bebişler?
bi de ben. hatta dövesim geliyor. ağlatmak istiyorum.
Kendi bebeği olduğunda ne yapıcak merak ettiğim insandır.
Benimdir. Sevmiyorum arkadaş aglamalari zirlamalari sinirimi bozuyor. Birde misafirlikte bak burda abi varmış diye üstüme saliyorlar ya hepten ayar oluyorum. Ne diye benim gibi odun bir herife bebek veriyorsun ki. Ne anlarım ben bebekle oynamaktan. Çıldıracağım arkadaş.
ciddi şekilde ruhsal problemleri olan insandır.
o sevimli, masum varlıkla....hayır, entry'm böyle devam etmeyecek.
hemen pis terörisss, geberteliiiim, kahrol düşman al sana bomba denilmemesi gereken insanlardır.
bir bebeği niye sevecem lan? derdi bitmez, masrafı bitmez, gece uyutmaz, ağlaması susmaz. üstelik bir yere giderken ayak bağı olur.
şimdi ben sırf sevimli bir şeye agu gugu yapacağım diye bebekleri sevmek zorunda mıyım?! içimde ille de bir sevgi eksikliği varsa giderim manitamı okşar öperim. hiç olmadı gider bi oyuncak bebek alırım.
oh, misss!
pkk/kadek militanları. yılanın(!) başını küçükken pek çok kez ezmişlerdir zamanında.
Kendisininde bir zamanlar bebek olduğunu unutan insandır, bu teoriden yola çıkarak kendini sevmeyen insandır, devam edecek olursak kendini sevmeyen insanın kimseyi sevmeyeceğini varsayarsak toplum için tehlikeli insandır.
ıslak odunla dövülesi insandır. saygı duymak gerekir belki; ama duyamadım. kusura bakmasın... o masum insancıklar, o gülüşleri bir ömre değecek şirin varlıklar nasıl sevilmez, aklım almıyor.
(bkz: bebek zırıltısı)
o sevimli mi sevimli, masum, hiçbir şeyden haberi olmayan muhteşem varlıklardan nasıl nefret ettiğini anlayamadığım insandır. küçükken kendisinin de bir bebek olduğunu unutan kişidir. *
bu düşüncesini sevgilisiyle asla paylaşmaması gereken insandır. *
Kendi bebeğinden başkasını sevmeyen insandır.
güncel Önemli Başlıklar