bugün

Şımarık piç mi?

Seni insafsız velet seni. Küçükken karnı acıkınca ortalığı yıkan meme veya mama için kuduran altı ıslanınca etinden et koparılmış gibi ağlayan "piç" seni!

Aynılarını sende yaptın halbuki... Tabi o sıralar hafıza yoktu sende sadece mide vardı. Şimdi ikiside yok tabi hem hafızasız hem midesiz hatta dalaksızsın!
Ben senelerce "bebekle, çocukla otobüse binemesinler. Çekmek zorunda değiliz." Diye dolaşıyordum. Bir gün minibüste bir kadın bindi oğluyla, oğlan çok hasta tabi ben de "Of ne bindi yaa salak kadın yüzünden rahatsız olucam" kafalarındayken oğlan kustu. Minibüsçü bi bağırdı " çocuğunu oralara kusturma sakın" diye o kadıncağızın bir bakışı vardı çaresiz... sonra anladım ki çok benciliz. Ülkenin büyük bir çoğunluğunun taksiye binebilecek parası veya şahsi arabası yok. Ne yapacak Bu insanlar otobüse, minibüse binecek. O bebekler ağlayacak, kusacak, bağıracak ve biz bunun için ailelerine kızmayacağız. Çünkü yarın biz de ortalama bi aile olup çocuklarımızla toplu taşımaya bineceğiz. Ha çok rahatsızsak çok çalışıp çok para kazanıp Arabamızı alacağız ki rahat edelim. Şunu unutmayalım ki biz bir rahatsız olurken ailesi bizi rahatsız ettiğini düşünerek bin rahatsız oluyor, utanıyor.
Annesi babası ve bebek içinde zulümdür. Onlarla yolculuk yapan içinde zor ama ben olsam bebegi alır oynarım annesi emanet eder mi onu bilemem.
O burun ve yanak tarafı kizardiysa afacanın bir de eh ehhee yaparsa pimi çekilmiş, fünye ateslenmis demektir. Geçmiş olsun. En az iki saat.
sıçarsa sıçtınız.
güncel Önemli Başlıklar