bugün

bence kıskançlıktır. Böyle düşünen erken kıronun ellediğini görür o da ellemek ister fakat elleyemez bu tüzden kıskanır.
o kızların bebek gibi olmadığının ispatı.
normaldir yakışıklı yada entelektüel denilebilicek insanların(anlamsız gelsede bana bu kavramlar)kadının güzelliğinden çekinip bi atack görterememesi sonucu,hiç bir kaybı olmayacağını bilen kro abilerimizin zaferidir.
bebek gibi tanımladığın kızların bebek gibi pürüzsüz beyinlere sahip olmasından kaynaklanan eylemdir.
yok abi var böyle elemanlar. ha yakışıklı adama bir şey demem adam zaten... ama o kıronun yerinde ben olabilirdim..
bebek kızlar, lise çağında iken apaçilere bakar, küpeli, yılışık, suratına bakılmayacak tiplere hasta olur her nedense.
ileriki dönemlerde yahu ne manyakmışım, ne bulmuşum ben bu herifte diye sorar kendine.
sonra kendisine vakti zamanında aşık olan gözlüklü, efendi, karizmatik genci aramaya başlar. inşallah bulur.
beyin seviyelerinin küçük olmasından kaynaklanan bir durumdur .
o bebek gibi kızların farklı şeyler aradığının ispatıdır. insanlar artık para kimdeyse ona yöneldikleri için tip ve karakter artık ikinci, üçüncü planda kalmaktadır.
bir de şu var;

(bkz: leş gibi kızlara bakamazken jigoloların ellemesi)