bugün

hepsi aynı kalıptan çıkmıştır.
bi yerde bi bebek görsün, hemen repliğini okur:
- yerim yerim. çok şeker ya...
+ canınız şeker mi istedi bacım, bende var (dersin)
- sağol yemem (der.)

bu ne lan böyle? nereden çıktı bu saçmalık?
otobüslerin, tramvayların vazgeçilmez kız modelidir.
ortama bir bebek getirsinler de yerim yerim diyerek üstüne atlıyim diye pusuda bekleyenleri var,

nasıl bişey lan bu?
yerim yerim demeyince olmuyo mu yani?
iğrenç bulduğumdur. çok beğendiysen sende yap birtane denilesidir. insanı hemcinslerinden soğutuyorlar ciddi ciddi.
'aaaayy çoook taaattlııııııııı' dan daha iyi olduğu kesindir.
Bunun bir de ' ben de istiyoaruuuuuğm' diye çığlık atan versiyonu vardır ki; onu orada mutlu etmek lazım gelir.
iticidir. (bkz: yamyam)
nusret kayanın deyimiyle o bebeğin bilinç altına korku tohumu eken kızdır.
hepimiz o kızız aslında. kim böyle sevmedi bir bebeği, sevimli bir hayvanı, sevdiceğini?
oysa sevdiğini yiyen yamyamları korku ve tiksinti ile yargıladık. ama yerim seni demeyi sevgi gösterisi olarak addettik.
sahi, biz insanlar çok tuhafız ya.
itici ve samimiyetsiz bir sözdür.
Kısaca maldır. Alttan ortamda bulunan erkeklere mesaj yolluyordur.

Edit:Bebek yapak mı? Mesajı.
Benim ufaklığı yiyebilecek kızdır. izin veriyorum. Uu beybi!!
orospudur.
Bebek buyuyunce sanane be salak moduna dikey gecis yapan kizdir.
Gerçekten seviyordur. Herkesi aynı kalıba sokup samimiyetsiz diye yaftalamak yanlıştır. Mesaj veriyordur diyenler çıkmış bari orda abazanlığı konuşturmayın. Evet bebek istiyordur belki de senden istediğini nereden çıkardın. Bebeklerden daha tatlı masum ve sevilmeye açık başka varlık var mı şu dünyada. Bari onları sevme olayına karıştırmayın şu saçma sapan mesaj veriyor geyiğini.
benim bu kisi. dayanamiyorum bebek gorunce. yanaklarini siki siki sikasim geliyor her zaman.
gerçekten sevgi duymuştur belki? iğrenç ön yargılara konu olan kızdır. Evet.
en güzel kız modellerindendir. işta anne olacak kadın böyle olmalı.
bebeği tutun sonra yerim yerim diye atlayınca o an bebeği kenara atın böylece kız üzerinize atlamış olur.
Aletinizin üzerine bebek yazıp göstermeniz yeterli olacaktır.
bu kıza şunu derim (bkz: çalış seninde olur) ve tabiki (bkz: seks).
aynı kızın aynı bebek gecenin 3 ünde ağladığında vereceği tepki merak edilir.
Asla olmadığım kız tipidir. Elin bebeğini sevemiyorum arkadaş karşılıklı oturup bakışiyoruz agucuk filan yapıyor bana olmuyor sevemiyorum. Kendi çocuğum olsa kucagimdan düşürmem ama olmuyor işte.
Kız bebek aşeriyordur.