bugün

Uzaktayken de cocugu arabaya koymuyor resmen firlatiyor duzgun oturamayan sabi düşünce bir de kafasini yere vuruyor malesef. Sonra bir de dayak yiyiyor.

Bunu yapan baba kılığındaki orospu cocugunun acilen tespit edilip gereken yapilmali. Bu cocuga sokakta boyle yapiyorsa kapali kapilar ardinda yavruyu duvardan duvara vuruyordur.
önce çocuğu arabaya koymayı öğren oç.
Şöylesine çocuk verip de gül gibi insanlara vermeyen yarabbim.

Neyse üzülüyorum.
Baba değil orospu çocuğudur. Sokaktaki kedi köpek kadar değeri yok. Mesela hayat kurtarmak adına bir kedi ile bu orospu çocuğu arasında kalsam kediyi kurtarırım. Ama sen daha dur.. yaşlanacaksın, bacakların tutmayacak, altına sıçacaksın kimse altını değiştirmediğinden kendi bokundan enfeksiyon kapıp gebereceksin. O zaman işte aklına bu tokadı attığın evladın gelir belki.
Ulan acayip uzatmalı sövdüm ha.
Ama asıl hak ettiği sağlam bir dayak.
(#43918862)

Google puset yazarsan sana resimli olarak gösterir. Bilmemek ayıp değil.

Videodaki bildiğin bebek arabası, istersen mağazanın birine uğra puset istiyorum de bakalım sana ne verecek.
haberlerde gördüm ve direk dedim ki kimisi çocuk hasretiyle yanar olmuyor diye üzülür kimiside neyse ağzımı beyfendiliğimi bozmuyum.
çocuğu döven baba. suçlanan annesi.
iddiaya göre zorla evlenmişmiş.
bir googleda aratın bakalım reddettiği için "ya benimsin ya toprağın" diye kaç tane manyak tarafından öldürülen genç kız çıkacak.
gerçekten erkekler çok aciz bir tür.
21. yüzyılda artık bu acziyet iyice ortaya çıktığı için kudurup duruyorlar.
Babalıktan nasibini almamış, haysiyet yoksunu, insan müsveddesi.
Daha bu çocuğun 45 saniyesi, şimdi önünde koskoca bir hayat var hemde bu insanımsıyla.
Evlilikten soğutan heriftir. Bakamayacaksanız yapmayın aq.
Çocuk diye kendini paralayan nice insanlar var. Devletin yerinde olsam alırım bu namussuzun elinden o çocuğu. Veririm korumacı aileye.

Vallahi insanlıktan çıktık.
insanlığımdan nefret ettim. O da insan şimdi değil mi? insanım diye geziyor.

Bu tarz görüntüler sadece medyada dolanır ve tepki alır. Konu yargıya gitmez, unutulur. Çocuğun yaşadığı travma peki? Ömür boyu onunla kalacak. Çok acı çoook. Böyle şiddet gören çocukları alıp bağrıma basmak istiyorum, içim acıyor.
Babası olduğunu nereden biliyorsunuz? Belki dadısı? Evet dadı.
Herkes çocuk sahibi olmasın işte, şiddeti terbiye/eğitim aracı olarak gören ; anadır/babadır/kocadır döver de sever de diyen bir neslin ürünü bunlar. Azalarak bitin Allah 'ın cezaları. Sinirlerim kalktı durduk yerde.
böyle piçlerin çükünü keseceksin ki bi daha yanlışlıkla da olsa çocuk yapamayacaklar. bu çocuk bununla büyüse ayrı dert, çocuk esirgemeye gönderseler ayrı dram aq. soysuz köpek.
Tebessüm ettirmiş Güldürükçü heriftir. çocuktaki gerizekalılık belki bir nebze düzelmiştir.
öyle babanın amına koyayım.
Çocuk kesin nasıl basbas ağlıyordur. Vicdansız it.
O adamı alacaksın Tokat manyağı yapacaksın.
(bkz: yer misin yemez misin)
bir yaşam formu.

işin kötüsü, çocuğu oraya eğreti şekilde oturtan da kendisi. hem sağlam iş yapmıyor, hem yaptığı çürük işten kendi çocuğu olumsuz etkileniyor, hem de üzerine dayağı çocuk yiyor. zaten en başta çocuğu oturtuş şekli de hırpalar gibi. sanki öncesinde de bir dayak faslı geçmiş gibi görünüyor.

"çocuk sahibi olmak herkesin hakkı" diyenler ne düşünüyor böyle durumlarda, merak ediyorum.
bir insan bir bebekten neden ve nasil bu denli nefret eder? insan nefret ettigi seye yapar bunu ya.

tam bir klinik vaka, kendi cocuguna bunu yapan tanimadigi insana neler yapar.
(bkz: bebek arabasından düşen çocuğuna vuran herif)

Puset değil bebek arabası. Puset elde taşınır, çanta gibi.

Böyle bir olayı da "tokat delisi" diye açtığın için sanki iyi yapmış anlamında gibi olmuş.

Sokakta bunu yapan baba, evde neler yapıyordur kimbilir.
Lütfen ama lütfen alsınlar bu çocuğu bu heriften. Şerefsiz.
Baba demişsiniz ama bu bildiğin haysiyetsiz bi şerefsiz. O bebeğe vurduğun elini götüne soksunlar senin köpek.