bugün

sosyal hizmetler tarafından müdahale edilerek çocuğun elinden alınması gerektiğini düşündüğüm vicdan yoksunu oksijen israfı...
üstüne bir de savcılık tarafından kamu davası açılarak hakkında hukuksal işlem yapılması gerektiğini de düşünüyorum...
keşke olsa...
sağlam bir dayağı hak eden dallamanın tekidir.
Elindekini poşet yada pazar arabası zanneden gerizekalı bir herif. Harbi gerizekalı yalniz.
baba olamaz bu herif. bir baba evladına üstelikte bir bebeğe nasıl tokat atar aklım almıyor.
(bkz: Kıraaaal)
erkekliğini ve erilliğini küçük "çocuğu" üzerinde deneyen bir tür.

bırak kızıma tokat atmayı, ağlayınca gözüne bakamıyorum ben..

hayvan oğlu hayvan diyeceğim de, hayvanlara hakaret olur.
Aynısını türk kadını da yapıyor. Özellikle muhafazakar kesim.
Yaşı geldiği için evlenen ve zamanı geldiği için çocuk yapan biri. Dünyada 8 milyar insan var bok var halen herkes çocuk yapıyor.
Alfa olarak baba şefkati göstermiş.
adamın vücut diline bakılırsa... çocuğu tutması, kaldırması vs.

bildiğin bu herifin o çocuğa gram sevgisi yok lan.
zorla sokağa çıkarmış belli.
humanist arkadaslar bozulacak ama bekara avrat bosamak kolaymis.
verseler bir saat goz kulak olamayacaksiniz cocuga gelmis duyar kasiyorsunuz.
Baba demişsiniz ama bu bildiğin haysiyetsiz bi şerefsiz. O bebeğe vurduğun elini götüne soksunlar senin köpek.
Lütfen ama lütfen alsınlar bu çocuğu bu heriften. Şerefsiz.
(bkz: bebek arabasından düşen çocuğuna vuran herif)

Puset değil bebek arabası. Puset elde taşınır, çanta gibi.

Böyle bir olayı da "tokat delisi" diye açtığın için sanki iyi yapmış anlamında gibi olmuş.

Sokakta bunu yapan baba, evde neler yapıyordur kimbilir.
bir insan bir bebekten neden ve nasil bu denli nefret eder? insan nefret ettigi seye yapar bunu ya.

tam bir klinik vaka, kendi cocuguna bunu yapan tanimadigi insana neler yapar.
bir yaşam formu.

işin kötüsü, çocuğu oraya eğreti şekilde oturtan da kendisi. hem sağlam iş yapmıyor, hem yaptığı çürük işten kendi çocuğu olumsuz etkileniyor, hem de üzerine dayağı çocuk yiyor. zaten en başta çocuğu oturtuş şekli de hırpalar gibi. sanki öncesinde de bir dayak faslı geçmiş gibi görünüyor.

"çocuk sahibi olmak herkesin hakkı" diyenler ne düşünüyor böyle durumlarda, merak ediyorum.
O adamı alacaksın Tokat manyağı yapacaksın.
(bkz: yer misin yemez misin)
Çocuk kesin nasıl basbas ağlıyordur. Vicdansız it.
öyle babanın amına koyayım.
Tebessüm ettirmiş Güldürükçü heriftir. çocuktaki gerizekalılık belki bir nebze düzelmiştir.
böyle piçlerin çükünü keseceksin ki bi daha yanlışlıkla da olsa çocuk yapamayacaklar. bu çocuk bununla büyüse ayrı dert, çocuk esirgemeye gönderseler ayrı dram aq. soysuz köpek.
Herkes çocuk sahibi olmasın işte, şiddeti terbiye/eğitim aracı olarak gören ; anadır/babadır/kocadır döver de sever de diyen bir neslin ürünü bunlar. Azalarak bitin Allah 'ın cezaları. Sinirlerim kalktı durduk yerde.
Babası olduğunu nereden biliyorsunuz? Belki dadısı? Evet dadı.
insanlığımdan nefret ettim. O da insan şimdi değil mi? insanım diye geziyor.

Bu tarz görüntüler sadece medyada dolanır ve tepki alır. Konu yargıya gitmez, unutulur. Çocuğun yaşadığı travma peki? Ömür boyu onunla kalacak. Çok acı çoook. Böyle şiddet gören çocukları alıp bağrıma basmak istiyorum, içim acıyor.
Çocuk diye kendini paralayan nice insanlar var. Devletin yerinde olsam alırım bu namussuzun elinden o çocuğu. Veririm korumacı aileye.

Vallahi insanlıktan çıktık.