1. 1.
  Bütün küfürlerin kifayetsiz kaldığı durum. Bebeğini tek başına evde bırakıp 9 günlük tatile giden bir yaşam formu. Bebek 5 gün dayanabilmiş.

  ––spoiler––

  http://www.haberturk.com/...06-boyle-anne-olmaz-olsun

  Kocaeli'nin Gölcük ilçesi'ndeki bir ilkokulda sınıf öğretmenliği yapan 34 yaşındaki Seçil M.D., iddiaya göre 2 aylık erkek bebeğini evde tek başına bıraktıktan sonra 9 günlük bayram tatilini geçirmek üzere memleketi Adana'ya gitti.

  Tatil dönüşü, açlık ve susuzluktan ölen bebeğini hareketsiz olduğu gerekçesiyleGölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi'ne getiren öğretmen D., doktorların durumu polise bildirmesi üzerine gözaltına alındı. Seçil M.D., sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.

  ––spoiler––
  17 -5 ... orjinaldeli
 2. 2.
  (bkz: Dünyanın en gereksiz kadını)

  Hatta insanı. Ne insanı amk, hayvan yapmaz bunun yaptığını.
  9 ... 0game
 3. 2.
  psikolojik sorunları olan annedir.
  yoksa aklı başında biri yapmaz bunu.
  7 ... adamgibi adam
 4. 3.
  hem anne hem öğretmen.
  insan bile değil o.
  gayri meşru çocuğu olmuşöldürmek için bu yolu seçmiş belli ki
  yazık ya. çok acı.
  idam şart.
  6 -3 ... oje kokusu
 5. 4.
  manyağın tekidir. anne filan da değildir ayrıca. 2 aylık bebeği olan anne yan odaya gidemez korkusundan, bu 9 gün tatile gitmiş.
  8 ... canlukgodard
 6. 5.
  Haberi okuduğumda kanımın çekildiğini hissettiren olayı gerçekleştiren annedir. Bir bebeği ölüme terkedecek kadar üst seviye bir psikolojik sorunu olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Bir erkekle ilişki kurabilecek, çocuk sahibi olabilecek, 9 günlük tatile normal bir şekilde gidip gelmiş birinin akıl sağlığına hükmünü bu denli yitirmiş olabileceğine inanmam mümkün değil. Çok net olarak, bebekten kurtulmak için yapılmış planlı bir cinayettir.
  4 -1 ... jane doe
 7. 6.
  kafayı yemiş:

  --spoiler--
  Seçil M.D.'nin poliste verdiği ifadesinde, bebeği karnını doyurduktan sonra evde bırakıp tatil için Adana'ya gittiğini anlatırken, "Tatili sonunda eve geldiğimde bebeğe mama yedirmeye çalıştım. Yemeyince de Devlet Hastanesi'ne götürdüm. Burada öldüğünü söylediler.
  --spoiler--
  3 ... mirgun
 8. 7.
  eğitimci olmasına rağmen hayrete düşüren kadın. vefasız da denebilir.
  ... instabil
 9. 8.
  orospu.
  7 ... cmon
 10. 9.
  demek ki neymiş, okunarak adam olunmazmış. senin gibi insanı saçma sapan bir sistemle üniversiteye alıp okutup hoca yapanın amına koyayım.
  3 -1 ... ulu hira