1. 1.
  Sözlükte bolca görülen, ilkokul ve lisede burnunun ucundan habersiz fen bilgisi ve biyoloji öğretmenimsilerinden öğrendiği sözde bilgilerin hepsini doğru sanan, fertilizasyon hakkında tek bilgisi spermin yumurtalığın döllediği olan, millete bununla ahkam kesen tiplerin sanmasıdır.

  Spermin xx veya xy olacağını erkek belirler, fakat bu cinsiyeti babanın belirlediği anlamına gelmez. Çünkü ovum'a (yumurta) yalnızca tek bir sperm ulaşmaz. Ulaşan spermlerden yalnızca birisi ovum tarafından kabul edilir. Bu sperm xx veya xy olabilir. Hatta bazı ovumlar xx'i veya xy'yi asla kabul etmez, yalnızca xx'i veya yalnızca xy'yi kabul ederler. Hiç kız veya hiç erkek doğuramayan bazı kadınların olayı da budur. Yani fizyolojik olarak cinsiyeti kadın belirler.

  Doğru olan bilgiyi bilmemek hiç sıkıntı değil, kadının da doğurduğu cinsiyetten dolayı suçlanması doğru değil. Fakat trollün biri bununla ilgili başlık açınca duyar kasan birini görür görmez ekrana yumruk atmak, hele cahil cahil xx-xy muhabbeti yapanları görünce cinnet geçirmek istiyor insan.
  11 -6 ... sacma sapan konusan adam
 2. 2.
  tam manasıyla geri zekalılıktır. bebeğin cinsiyetini anneden gelen genler belirler.
  1 -4 ... bize de mi caylak
 3. 3.
  (bkz: entry nick uyumsuzluğu).
  5 ... being a dwarf
 4. 4.
  gerizekalı feminist ve meriç sanrılarından sadece biri.
  3 ... josef mengele
 5. 5.
  kadınlar xx erkekler xy dir erkekten y gelirse erkek olur başka da olmaz .
  2 -4 ... marvolo riddle 2
 6. 6.
  Ne kariştiriyonuz amk saglikli olsun yeter.
  3 -1 ... karton toplayan cocuk
 7. 7.
  ne fark eder?
  ... delininsesi
 8. 8.
  Bazı ovumlar y yi kabul etmez mi? Ne o lan damsız almıyorlar mı içeri? Ne güldüm yaw olm internetten yalan yanlış öğreniyorsunuz yapmayın bunu.
  6 -3 ... bendoktordegilimhekimim
 9. 9.
  Sanmak değil bilmektir. Bebeğin cinsiyetinin erkekten gelen spermin kromozomu ile belirlendiği bilinen tıbbi bilimsel bir gerçektir. Öte yandan yumurtanın başında bodyguard dikiliyor sanmak....
  7 -3 ... strawberry fields forever
 10. 10.
  lan siz bu adamı ciddiye neden aldınız? genetik diye bir bilim dalı var bak sen kıçının üstüne oturup çekirdek çitle oturduğun yerden bilimsel gerçekleri çürütemezsin sayın mal. hangi sperm sağlmsa yumurta onu seçer. ürettiğiniz y kromozomlular sağlam değil ki yumurta onu seçmiyor. yani iş yine erkekte. uyumlu spermi üretecek olan o.
  1 -1 ... napakyanii