1. ?.
  minicik yavrucağın genç yaşında astronomi bilimine merak sarmasına sebep olacak durumdur. fakat bebiş bu çarpışma sırasında değerli beyin hücrelerinin bir kısmını yitireceği için astronomi alanındaki başarısı merakıyla doğru orantılı olmayacaktır.

  eğer bebeği tavana yapıştıran baba ise bu duruma en çok anne kızacaktır.

  (bkz: bebegi havaya atip tutmak)
  3 ... zaknafien
 2. ?.
  Bebeği alıp eşik altı gibi normak tavan yüksekliğinden düşük yerlerde havaya fırlatma muhalefeti ile yapılan kültür fizik hareketinin neticesidir. Bebişin kafa çat diye tavana çarpınca veletteki gülümseme ifadesi anında kaybolur. Önce yüzde bir boşluk ifadesi oluşur neden bebişin kafa boşaldı tabi. O kadar hücre zaiyatı oldu beyinden kolay mı. Sonra avazı çıktığı kadar ağlama, zırlama moduna giriyor bebiş. Acı anca çöküyor tabi bide işin içinde kaybedilin hücrelerin açtığı boşlukla oluşan ileti gecikmesi var.
  Tedavisi ise bebişi annesinin eline tutuşturup, kaçılabildiği kadar hızlı kaçmaktan geçiyor. Saniye kaybetmeyin kaybolun ortadan bu ilk müdahale ikinci aşaması ise bu bebişin bu olaydan yıllar sonra bile haberinin olmamasını sağlamaktır.***
  1 ... puba
 3. ?.
  lahana bebeklerimin kafası hep bu yüzden yana yatık .
  ... meaninglessworries
 4. 1.
  * (bkz: shaken baby syndrome)
  ... queen
 5. 2.
  çizgi filmlerde sıkça yapılan komik eylemdir.
  ... creepy doll