1. 1.
    evet bunlardan biriyim.
    kim ağlamaz , ağlayamaz ki?

Allah evlatlarımızı bizlere bağışlasın.
    21 -4 ... robert pires
  2. 2.
    bebeği doğduğunda hüngür hüngür ağlayan baba
    12 -1 ... stve
  3. 3.
    kızı olmuştur. oğlu olsa sevinirdi.
    5 -14 ... nattleite
  4. 3.
    bana çok yapmacık geliyor biraderim ya.

2 ay önce maviş gözlü, ay yüzlü bir kızım dünyaya geldi. hemen görmek için girdim içeri.

eşim yorgun ama, bir o kadar da sevinçli idi. aşkım benim. bir şeyler söylememi bekliyordu haklı olarak.

"hadi kalk gidelim artık eve" dedim. yani istemsizce çıktı ağzımdan, ponçiğim de kucağımda tabi. kızdılar sonra bana hemşire, doktor, hasta bakıcı falan.

hanım da "öküz" dedi galiba. yanlış duymadıysam.

hastane beni sıkıyor ya. belki ondan aklıma gelmemiştir ağlamak.
    6 -6 ... frktmz krds frktmz
  5. 4.
    rabbim daha nice mutluluktan ağlamalar nasip etsin kendisine.
    3 ... someserenity
  6. 5.
    Bu tür babaları görüyorum TV de felan. Hem şaşırıyorum hem de çok hoşuma gidiyor. Annenin acısını empati yaparak hisseden erkekler sonunda bebekleri dünyaya geldiğinde de anne ile birlikte ağlıyorlar. Bu gerçekten çok önemli bir şey. Ağlamayan babalar yeterince sevinmiyor demek değil bu kesinlikle. Yanlış anlaşılmasın. ama bir erkeğin bütün duvarlarını kırıp kalbini ve göz yaşlarını serbest bırakması çok kıymetli bir olay bence.
    14 -3 ... eyra
  7. 6.
    duygusal babadır. benim babacım da ağlamış ya. hatta babaannemler falan beni ve annemi bırakmış babamla ilgilenmişler. adam doğduğum günden beri tapıyor bana ya.
    8 -2 ... monte kristo kontesi
  8. 7.
    Heyecandan ve mutluluktan aglamis olsa gerektir.
    4 ... usualsuspects
  9. 8.
    ne demek beşiz oldu doktor ya?
    ... teist
  10. 9.
    benim babam değildir. annem zat-ı muhterem, 36 yasında emekli olup beni 37 yasında doğurmuş. zamanında emeklilerin doğum yapması sigorta kapsamı dışındaymış. babamdan doğum parası istemişler ben gelir iken. babam çıldırmış tabii. e taş gibi emekli hanımı var, boru mu? sonra al takke ver küllah derken babam işyerinden vizite kağıdı getirmiş de öyle yırtmış doğum parasından. e tabi benim gül yüzümü görünce bütün o "kalsın hastanede almıyorum" nidaları haybeye çıkmış.
    6 ... gun aydiran demlik