bugün

ulan herkes bear grylls yemek fotosunu atıyor sanki kendileri ifşaladı ulan adam o durumda neler yapılacağını gösterip ara sıra yiyor ne yani adam harbi harbi aç mı kalsın .
Program bölümü çekerken kamerayı kapatıp Ara ara protein alan ayı lakaplı biri.
Asla bir ed stafford olamaz.

showmenin tekidir.
Hayatta kalma üstadı.

En ağır şartları bile, kah idrarını içerek, kâh böcek larvası yiyerek kâh ölmüş geyiğin iç organlarını temizleyip içine girip yatarak atlatan akıllara zarar adamdır.

Zannımca insan değildir, başka bişeydir.
Ed Stafford'dan iyi olmasa da iyi adamdır.
Her şeyi yer.
Kurgucudur.
Bu adam aç kalsa bizi bile yer.
Hakkari taraflarında çekerse programını PKK bile götürebilir yani. Burası yeni Zelanda nın ormanlarıa benzemez. Savaş var savaş.
görsel
netflix'te interaktif yeni bir hayatta kalma serisi yapmış. adamın ormanda neler yapacağına sen karar veriyosun falan, eğlenceli olmuş baya.

bir programında baya susuz kalmıştı ve elinde sadece yoldan bulduğu ve içi pislik dolu 1 şişe su vardı. adam "zaten susuzum, bunu içersem ishal olabilirim ve daha fazla su kaybederek ölürüm, o zaman bu suyu daha farklı bir yöntemle kullanmalıyım" dedi ve çantasından ince bir hortum çıkardı. bir ucunu pis su dolu şişeye, diğer ucunu götüne soktu ve pis suyu oraya aktararak bağırsaklarından suyun emilim yapmasını sağlayıp hayatta kalmaya çalışmıştı. çok iğrenç şeyler yaptığını gördüm ama o bölümü izleyince senin ben tipini sikeyim diyip bırakmıştım. ama bu yeni seri baya eğlenceli olmuş ya, sevdim ben.

edit : bölümde aşağıdaki link dakika 8. senin ben amına koyayım ya, şöyle hayatta kalacağıma ölürüm lan.

https://www.youtube.com/watch?v=zxQU55pItxU
O insansa, biz neyiz sorusunu sordurur.

Yoo dostum, idrarımı içemem, larva yiyemem, ölmüş geyiğin karnını oyup, içinde uyuyamam.
Yapamam!
Git burdan!
güncellenen asgari ücret ile birlikte yaşanır mı onu test etmek için , yarın bir gün geliyorum türkiye ye demiş, az önce kavede duydum.
adam defalarca çiğ yarasa yedi ama hastalanmadı demekki hastalıklar yarasadan gelmiyor yada bu adam wuhan virüsüne bağışıklı.
doğada bulduğu her şeyi yemesiyle tanınan maceraperest. günün birinde zehirlenerek ölürse hiç şaşırmam.
bok yiyesice.
https://www.youtube.com/watch?v=mR2VifNd-_E
Performans yetersizliği sebebiyle ingiliz ordusundan atılmış, atıldıktan sonra da düşük prodüksiyonlu survival mevzulara girmiş kolpacı bi gardaşımız.
Gercek vahsi dogaya salinsa 2 gun bile dayanamayacak olan kolpaci itin tekidir.
Dileyen yutuptan kamera arkasi cekimlerine bakabilir, nasil bir sikisin dondugunu gorebilir.
adam her türlü kaliteli, eğlenceli ve zevkli belgeseller yapıyor. bir şeyden de memnun olun amk. hiçbir siki beğenmeme timi yine iş başında.
olm siz ne salak insanlarsınız ya.

türk halkının okuduğunu anlama konusunda neden sonuncu olduğunu kanıtlar niteliktesiniz.

adam şov yapıyor şov. programın açılışında da bunlar yazıyor zaten. kandırmıyorlar sizi aq. ortada gizli saklı bi şey de yok.

he yedikleri şeyler gerçek tabii ki. bear size "çaresizseniz bunlar yenilebilir"i öğretiyor.

bizim embesiller de çıkıp "siz bi de kamera arkasını görün ohooo ekiple geziyor" diyo. tebrikler yerli ve milli aynştayn. aynştaynlarımız.
ormanda çölde ne var ne yok yiyen kişi.
iyi bir insan.
doğada bir yere bırakılan ve onun oradaki yaşam mücadelesinin televizyonda gösterildiği survivorcu.