bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    gelmesi pek olmadı mı? kendi kendine gelmez diğ'mi? o zaman getirilmesi deriz biz de olur biter.

sözlüğün ekşiden çalıntı beşinci yıl zirvesine şarkıcı (sanatçı demedim dikkat edersen) serdar ortaç'ın gelmesi/getirilmesidir. tadından yenmez şerefsizim... en son hacettepe'de kendisine sevgimizi göstermiş, çakal-kaşıklarımızı atmıştık. tekrar aynı coşkuyla kendisini selamlamak için sabırsızlanıyoruz..

para gani diyen sözlük yönetimi, serdar ortaç'ı getirin olm! binlerce dansöz var dediler, biz birini iyi tanıyoruz! onu getirin, sevelim, sayalım...

bir arkadaşımız sayın serdar ortaç'ın sanatçı yanının ahmet kaya'dan daha iyi olduğunu söylemiş, ahmet kaya dediğimiz şahıs sanatcılık hususunda bir oturuşta sayın serdar ortaç kadar sıçabilir, kullanıdığı tuvalet kağıdındaki izleri notaya uyarlayan ayakkabı boyacısı bile bu ülkede en iyi çıkış yapan sanatcı ünvanını alabilir, hatta çektiği şifonun sesi bütün radyolarda fon müziği olarak kullanılır.

umarım iki sanatçı arasındaki farkı anlatabilmişimdir.

her yerde dansöz yok!
    3 -4 ... imlasiz
  2. 1.
    back in black cover' ı yaparsa benim de katılımımı sağlayacak olan durumdur. *
    1 ... ddesdemona
  3. 2.
    nothing else matters ı söylemesiyle son bulacak olay.
    1 ... meteora
  4. 3.
    kötü bir şakadır. eğer şaka değilse bile sözlükten soğuma sebebidir.
    ... kendi gazozuna ilac atan adam
  5. 4.
    serdar ortaç gelecekse benim kesinlikle gelmeyeceğim toplaşmadır.

serdar geliyorsa beni yazmayın abi. muhahahah...
    ... torunusamil
  6. 5.
    gelirse, benim gelme olasığımı anında sıfıra indiricek durum.

onun ne işi var orda ayol a aah!
    ... oduncugomlek
  7. 6.
    gelmesi durumunda bu durumdan mütevellit gelmeyeceğini açıklayan arkadaşlarımız var. oysa o gelirse onu sevmeyenler olarak hepimiz orada olmalıyız!

hatta serdar ortaç gelmezse, gelmiyoruz demeliyiz.

sonra da çatallarımızı alıp sahneye çıkmasını bekleriz..

kapanışı da 10.yıl marşıyla yaptık mı, tamamdır. ekşi sözlükten daha iyi olduğumu bütün dünyaya göstermiş oluruz.
    1 -1 ... imlasiz
  8. 7.
    'onuncu yıl marşını kim okuyacak di mi?' kanaatine vardıran durum.
    -1 ... korseyid
  9. 8.
    akabinde çatal kaşık atılarak geldiği yere gönderilir.
    1 -1 ... vedalar soguk olur siki giyin
  10. 9.
    (bkz: orayı yıkarlar)

ama sevinçten değil.
    1 ... pulp fiction
kapat