Advertisement

 1. 1.
  T*nercilik 2 yıllık üstüste şampiyonlukla beraber patojen hassasiyetinin artması ve bu nedenle f*nerlilik * virüsünün bulaşı etkilerine karşı savunmasız kalan bazı Beşiktaşlıların yakalandığı hastalıktır. aşırı göt kalkıklığı da bu konuda son derece etkili olmuştur.

  Gelelim kıyaslamamıza;

  Beşiktaşlı her zaman yerini bilir. Büyük bir takım tuttuğunun farkındadır ama fenerbahçe ve *Galatasaray yanında nispeten daha küçük kaldığının farkındadır. Daha çok şeref, haysiyet, takımına bağlılık, tribün, efsane futbolcular vb. ile övünürler. Fenerbahçe ve *Galatasaray karşısında başarısal anlamda üstünlük iddia etmezler. Çünkü mantıklı insanlardır. son iki yılda nesilleri tükenmeye yüz tutmuştur. Çok şükür benim etrafım bir kaç numunesi mevcut.

  T*nerciye göre Türkiyenin en büyük takımı beşiktaştır. Süper lig tarihini 2 yıldan ibaret olduğunu düşünmektedirler. Onlara göre galatasaray ve fenerbahçenin avrupada hiçbir başarısı yoktur ki bunun üzerine Beşiktaşa avrupa fatihi demeleri ile insanı gülme krizlerine sokabilirler. Siz fenerbahçenin ve *galatasarayın lig, kupa veya avrupa başarılarından söz etmeniz dahilinde aval aval bakmaları muhtemeldir. Çünkü onlar için 2015 milat gibidir. Ondan öncesini bilmez tanımazlar. En büyük özellikleri iki sezonluk başarının yirmi iki asırlık havasını yapmasıdır. Sonradan görmelik bunu gerektirir çünkü.
  1 -3 ... kapi kolu piyadesi
 2. 2.
  ikisi arasında çok fark var.

  59 yıllık lig tarihinde beşiktaş ın şampiyon olmadığı her sene beşiktaş ın doğrandığını iddia eden kişiler tinercidir. Çoğunluğu oluşturur malesef.

  Birde insan olanlar var onlara saygımız sonsuz.
  1 -1 ... we did it