bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 19173.
    2 aralık 2017 günü galatasaray'ı telli duvaklı gelin yapmıştır ve nikahına almıştır. bu yüzden şerefli takımdır. istese gs'yi metresi olarak kullanmaya devam edebilirdi ama resmi nikah yaparak sahiplendiğini gösterdi.
    7 ... latisimus dorsius
  2. 19174.
    Besiktasliyim ama bu sene sampiyon olacagimizi dusunmuyorum. Cenk gitti evet coook iyi paraya gitti ama ben uzuldum. Negredo matador falan filan. E belli ki bayerni gecebilecegimizi dusunmuyorlar. Lige bakiyorum basaksehirle aramizda 6 puan var. elbette isterim sampiyon olmayi ama bilmiyorum.
    5 ... urban prada
  3. 19175.
    leipzig'i, porto'yu yendiler diye kendini bayern munich'i eliyeceklerini zanneden zavallılar. bunlara boşuna tinerci dememişler.

not: istanbul takımı tutmuyorum.
    3 -7 ... hayvangibiseyyapanadam
  4. 19176.
    efendilik ayağına her türlü piçliği yapan takım...

önce şike yapar sonra kupayı iade eder sonrada küme düşmemek için başkanını tff başkanı yaptırır...

amk ben bunların.
    5 -6 ... diablo1987
  5. 19177.
    kim ne derse desin şerefli bir takım.

ve aynı zamanda büyük takım.

bu sene şeref ve erdemli olmaları sayesinde ligi ilk 8'de bitireceklerdir.

ikinci yarıda demirören'in hakemleri sadece her zaman olduğu gibi 15 tane falan penaltı verse yeterli.

ha şampiyonlar ligi'nde bayern karşısında 8-0 ezilme rekorunu tazeleyecektir ama o konuda yapılacak bir şey yok.
    -2 ... yasakani
  6. 19178.
    2 senelik tarihe sahip küçük takım. Tıpkı leicester gibi bu sene puf diye sönecektir.
    1 -7 ... forzaslan
  7. 19179.
    --spoiler--
    leipzig'i, porto'yu yendiler diye kendini bayern munich'i eliyeceklerini zanneden zavallılar. bunlara boşuna tinerci dememişler.

not: istanbul takımı tutmuyorum.
    --spoiler--

sen doğuştan tutmuşsun zaten belli, açıklama yapmana gerek yokmuş boşuna.
    4 -2 ... catwalkingdom
  8. 19180.
    şenol güneş bu sene takımı lige motive edemedi bu sene şampiyonluk şansı sıfır olan takımım .
    -2 ... serpico81
  9. 19181.
    hisselerini almak için yatırımcılar kap'a ağzını dikmiş durumda. cenk tosun'dan gelecek 25-30 milyon euro arası bonservis hisselerin minimun yüzde 10 değer kazanması demek.
    ... rauf
  10. 19182.
    2 milyar tl civarı net borcu olan, fikrimce hiçbir sportif ve satış başarısının kurtaramayacağı spor kulübü. tıpkı diğer büyükler gibi.

kulüp tamamen kur ve faiz kıskacına girmiş durumda. iyi idare edilmeme ile de alakalı değil, engellenemez bir borç. paso kredi çekiyor, yeni faizlere, yeni balon ödemelere giriyor. gidişat çok kötü.
    -6 ... alum cantabile