1. 14266.
    fiko nun içinde ne haltlar yediği belli olmayan takımımızdır.

baktı "şenol hoca nasıl olsa pektemekle cenkle ligi götürebilecek. o zaman transfer yapmayayım hehehe "diyor içinden. anlıyoruz...

gs ve fb nokta atışı ve cuk diye oturan transferler yaptı. ama şamp. beşiktaş 2 tane oyuncu alabildi.

bu takıma gomez, ersan, sosa ve kaleci alınmalıydı.

yani şöyle olmalıydı kapa taslak:

gomez.......balotelli/robinho
    sosa..........nuri şahin/hernanes/nasri
    ersan..........skertel/glik
    kale............ospina/akınfeev

ayar bu olmalıydı. beşiktaş ın bunları getirebilecek gücü var. kimse kimseyle dalga geçmesin.

gomez den 3,5 milyon
    sosa dan 7,5 milyon
    ersan dan 7,5 milyon gele paralar.

20 milyona yakın para harcayabilir beşiktaş. hatta milo, gt7 ve alexis ile aşıyor bu rakamı.

geçen sene de 25 milyon euro kazanıldı. ama transfere çok az harcandı.

nerede bu paralar?

acaba borç ödemeye mi kalkıyor basiretsiz yönetim?

o zaman bir önerimiz var. tüm takımı sat şubeyi kapat. diğer türlü 10-20 milyon kısmayla zaten o borç kapanmaz.
    -3 ... sansyoklan
  2. 14267.
    artık bugün flaş bir forvet ile anlaşması gereken kulübümüz.
    1 -1 ... artik melek degilim
  3. 14268.
    sosa ve gomezi sattıktan sonra bu sene şampiyonluk yerine ancak başını alacak tiner sever kulüp. .
    3 -9 ... adabayor34
  4. 14269.
    herkes her yerde takımın kanat oyuncusuna ihtiyacı olduğunu yazıyor.
    pes yahu.
    4 tane ilk onbir oynayabilecek kanat var takımda.
    töre nin gidişi mahvetti bizi ama en azından kerim olcay gibileri var
    savunmada ne yazık ki marcelo ya güvenmemek lazım. çok ağır ve dengesiz.
    alexis marcelo dan daha iyiydi. yırtınıyordu sahada ama göze giremedi.
    takımın 10 ve 9 numara eksiği ile birlikte savunmada rodolfo ya partner lazım.
    aslında kaleci de lazım ama şenol güneş kendi yiğenini oynatmak istiyor, yapacak bir şey yok.
    2 -4 ... sansyoklan
  5. 14270.
    gomez ve sosa'nın yerlerini doldurmaları lig şampiyonluğu için onları yine iddialı yapacaktır ama avrupa'da başarı istiyorlarsa atiba'yı yedekleyecek bir oyuncu ile lider özellikli bir stoper almaları ve boyko'ya form kazandırmaları gerek.
    5 -1 ... ataturkcu 20
  6. 14271.
    Mevcut kadro ile şampiyonlar liginde telef ederler ayık olun transfer şart.
    -2 ... flat head
  7. 14272.
    talisca ve nasri ikisini birden 'nah' alacak takımdır.birini bile alamıyor ki anca kiralıyor oyuncu iyi çıksa da gomez gibi gidecek ne de olsa.benim forvetle bir derdim yok cenk ve ömer yeterli ama kale ve defans yol geçen hanı.
    1 -6 ... oncuemir
  8. 14273.
    onun forvetle bır derdı yokmus. bilirkişi amınoglu
    3 -1 ... googhann
  9. 14274.
    Bu sezon 3. Olacaktir.
    1 -7 ... mayom neyim yok benim
  10. 14275.
    Ismail'in yeri doldu. Sağ bek tamam. Fabri iyi diyorlar. Stoper ve forvet alınacak. Talisca geldi. Eğer bundan sonra yapılacak transferler iyi çıkarsa bjk yine şampiyonluğa oynar. Özellikle derbilerde winner oyunculara ihtiyacimiz var. Ki bu yıl şampiyonluğu derbiler belirleyecek diye düşünüyorum.
    1 -1 ... bihaberim