1. 19339.
    ligin en az bütçe ile kurulmuş takımı diyebiliriz 4 büyükler içinde beşiktaşa.

beşiktaşa gelince malifairplay çalışıyor da fener galatasaray 30 40 oyuncu alabiliyor ilginç bir şekilde.

neyse kronik sakatlıktaki bir abubakar, alanya'dan stoper bek, istenmeyen larin, kiralik rosier genç kaleciler.

josef de souza'yı çıkar ki onu da bedava aldık. iddialı bir transfer yok. pelkasların özillerin havada uçuştuğu takımlara bakınca.

yine de beşiktaş en iyi futbolu oynuyor. en iyi kadroya sahip kesinlikle değil ama sergan 4 5 gömlek üstün teknik direktör, tıpkı 2007 şampiyonluğu gibi mustafa denizli yusuf'la şampiyonluğu aldı 34 yaşında bir oyuncu ara transferiyle. (denizli spor'dan) tıpkı o dönemki gibi.

sergen mimarı bu işin oyunculardan ziyade. beşiktaş isteyen istediği kadar ağlasın şuan şampiyonluğu hakeden futbolu oynayan tek takım.
    5 ... modern zaman filozofu
  2. 19340.
    ligin en iyi futbol oynayan takımıdır.

keramet para da değil takım olmakta. beşiktaş takım gibi takımdır.
    4 ... ignis gehennalis
  3. 19341.
    Ligin en iyi takımıdır. Fb ya da gs şampiyon olursa ciddi yazık olur.
    2 -1 ... donjuan5
  4. 19342.
    FB ve GS ile oynadığı maçlar derbiciktir

*Kendine büyük takım diyen toplum tarafından dışlanmış insanların tuttuğu takımdır

Agbi kimse bana bjk büyük takım diyemez
    Sen eğer büyük takimsan 20 senede sadece 3 şampiyonluk almazsın

Ha dikkat edin ne zaman bjk şampiyon olsa ya fener ya GS yada ikisi birden ilk 4 e giremiyor

Yani bunların şampiyon olması için GS ve fbnin tamamen devre dışı olmasi lazım...
    1 -5 ... blackmen
  5. 19343.
    yine bu sene fb ve gese ile oynadığı derbicik dedikleri maçlarda koydukça hoplattığımız bir yazar beyanıdır.
    şampiyonluklarını fetö ile şike ile derin lobisi ile çalanlara inat en büyüklüğünden hiçbir şey kaybetmemiş takımdır.
    daha renkliler piyasada yokken onu feyz alarak kurulan bu takımların babasıdır.
    son 20 yılda 4 şampiyonluğu vardır 3 değil ve o şampiyonlukların da nasıl kaybedildiği günü gelecek ve ortaya çıkacaktır. son 20 yılda fb 6 gese ise 8 şampiyonluk kazanmıştır. (8 şampiyonluğun nasıl kazanıldığı da bellidir)
    6 olunca büyük 4 olunca küçük demek matematik bilmeyen bir cahil beyanıdır.

--spoiler--
    ha dikkat edin ne zaman bjk şampiyon olsa ya fener ya gs yada ikisi birden ilk 4 e giremiyor
    --spoiler--

bu açıklama her şeyi çok net ortaya koyuyor zaten. bu takımlardan birisi zirve yarışında ise o herkesin bildiği eller devreye girer ve şampiyon yapmak için her şeyi yaparlar. zirve yarışında tutamadıklarında ise o pis eller ellerini çektikleri için ilk dörde bile giremezler.
    ... manyak olmaya karar verdim
  6. 19344.
    öncelikle; konsantrasyon.

sonrasında, hazır cinconcon yenildi, fener desen gelen koyuyor giden koyuyor. sen kaldın kara kartalım. kirli oyunlara, senaryolara asla geçit vermememiz lazım. sahaya çıkıp takır takır oynamamız, sezon sonunda da kupayı kaldırmamız şart.

bağırın ulan kara kartal çok yaşa diye !
    3 -4 ... fistinkci sahap
  7. 19345.
    sessiz sedasız ligde ilerliyor. sene sonu şampiyon olurlar.
    1 ... sozununeri
  8. 19346.
    hakemlerin müthiş kıyaklar geçtiği takım.
    3 ... jimmy tudeski
  9. 19347.
    Şeref kelimesini ağızlarından düşürmeyen takım. Yavuz-şah hikayesi geldi aklıma niyeyse.
    1 ... txuxrxkxuxsxtxuxnxdxuxrx
  10. 19348.
    baba'dan oğula gelen bir sevda beşiktaşlılık ama benim babadan futbol gelmedi gibi futbol sevgiside gelmedi kendimi sanata verdim. ama renklerden dolayı bir sempatim var
    1 ... siyutgarmis
  11. beşiktaş Başlığındaki Önemli Entry'ler