1. 19265.
    bir türk takımının, bak burası çok önemli, türk olmayan bir takıma yenilmesinden haz alan şeref yoksunu ahlaksızları bu başlığa toplamış yücelerin en yücesi, şereflerin, hakkıların kulübüdür beşiktaş.

Beşiktaşın tek büyük olduğunu, Türk futboluna "fransız" kalan, okyanus ötesi sevdalısı, maklube sever hainlerin kafalarına vura vura, diz çöktüre çöktüre öğreteceğiz.

(bkz: biz var olduğumuz sürece diz çökmeye mahkumsunuz 2)
    4 -5 ... chessplayer
  2. 19266.
    bazı trollerin sırf eksi almak için ağzından düşürmediği takım. ağzından düşürmediği başka şeyleri de var beşiktaş'ımın da neyse pazar günü ağzımı açmayayım.
    2 ... bahtsizeskimo
  3. 19267.
    Oynadığı iki maçın skoru nedeniyle karakter analizi yapabilen Einsteinların var olduğunu anlamamızı sağlayan büyük bir aşktır kendisi.
    Nasa ile iletişime geçelim bence, harcanmasın bu aslan parçası..
    3 ... zenn lavian
  4. 19271.
    beşiktaş
    4 ... rauf
  5. 19272.
    ciddi ciddi 2018 yılında hala destekleyenleri bulunan takım.

demirören'in takımı.

liverpool taraftarlarının da en sevdiği takımdır elbette.

türkiye'nin en büyük 10 takımından biridir kanımca.
    5 -16 ... yasakani
  6. 19273.
    iyi ki bu sözlüğe üç senede bir giriyorum yoksa yukarıda ki saçmalıklara dayanamazdım. Amaç küfür yemek falan mı? Hoşuna mı gidiyor? Hangi karaktersiz renklerdensin sen. Sayın fazlalık.

Türkiye’nin en karakterli kulübüdür.
    5 -5 ... aygidiyobatmayaslmsylynfatmaya
  7. 19274.
    beşiktaş
    4 -4 ... forza besiktas
  8. 19275.
    Liverpool taraftarları sever tabii sevmez mi?
    Atiba bıraktı, tolgaaaaaay. Lovren vurdu dışarda.

10 yıl şampiyonlar ligine gitmeyen takımlar, Kebapçıdan dayak yiyip milli takımdan kovulan adamı kurtarıcı gören taraftara sahip takımlar 2018'de halen tutuluyorsa son iki yılın şampiyonu, namağlup şampiyon ligi grubundan çıkmış takım her türlü tutulur.
    11 -9 ... kyloren
  9. 19276.
    Mevlana vurgusu önemli..
    Tüm dünyanın bildiği bir hoşgörü sembolü..
    Sadece Beşiktaş değil, Türkiye’nin iletişimi açısından da çok başarılı bir iş.
    7 -4 ... forza besiktas
  10. 19277.
    Yeni reklam çalışmasının hayırlı olmasını ümit ettiğim kulüp.

Küresel çapta bir tanıtım olacak.

Büyük sponsorluk anlaşmalarıyla büyük işler başarılacağını, dünyada kendinden söz ettireceğini düşünüyorum.
    6 -3 ... saint andre