1. 18806.
    Ligde kafası rahat oynamaya başlayacak ekiptir.

Şl baskısı ortadan kalktı. Şimdi lige kafa yorma zamanı.
    2 -2 ... murat bardakcinin gozlugu
  2. 18807.
    istanbul'un avrupa yakasındaki bir ilçe. ilçede bulunan atletik kulüp için;

(bkz: beşiktaş ak)

zito!
    1 -6 ... tacettin limoncuoglu
  3. 18808.
    gururlan burası beşiktaş marşını tüm gün dinlememize sebep olan efsane takim.
    ... maria bonitta
  4. 18809.
    Dunyanin en super muthis otesi semti.

Bi de jimnastik kulubu var. Gecenlerde bu kulup aldigi bir kupayi iade etmisti sike davasi patlak verince. Bir iki de yoneticisi iceri girmisti falan.

Boyle de serefli haysiyetlidir bu kulup.

Sampiyonlar ligindeki 8-0 rezil olma rekoru da hala kirilamadi tabi.
    1 -4 ... yasakani
  5. 18810.
    avrupada gordugum ayaklari en saglam yere basan turk takimi.

biz* 07-08 de ceyrek final yaparken mesela klasik turk takimi loserligindan sonra gaza gelip falan toparliyorduk, ne bileyim milan maci dagilmistik, sevilla ilk yari hasat etmisti falan. teknigi yuksek, ofansif futbolla, zaman zaman bireysel hallediyorduk.

galatasaray da ayni bu sekilde avrupada cok iyi oldugu bir sezonda bir anda 5 falan yiyordu ama besiktas bunlar gibi degil.

besiktas rakip kim olursa olsun bastan sona bir oyun plani ortaya koyarak sogukkanli davraniyor.
    skor olarak dagilmiyor, az gol yiyor, reaksiyon veriyor.

dun porto forumlarinda bir mesaj dikkatimi cekti, " bu seviyede oynayan bir turk takimini ilk defa goruyorum. gercekten cok iyiler. " yazmisti bir adam, dogru.

artik fark yemeyecek mental yapiyi ve oyun planini gosteren bir avrupa takimimiz olmasi super. ben bundan sonra besiktas in avantajini devam ettirdigini dusunuyorum. mac mac dusunen ve oyle oynayan bir takimin iki ayakli maclarda avantajli oldugu malumdur.

daha buyuk zaferler yakindir.
    7 ... handsomeness
  6. 18811.
    bence lig daha önemli. çünkü seneye ffp kalkıyor.

şampiyonlar ligi'nde ikinci turda ise kim gelirse gelsin önemli değil ama illa seçme şansım olsa a grubu ikincisini isterdim. basel ya da cska moskova. ama belli olmuyor bu işler. liverpool'u eleyip brugge'a elenmişliğimiz de var. ama önemli olan lig.
    3 -1 ... istebuarimaya
  7. 18812.
    Ligin efendisi ucl' yi cebe koyup dönüyor. Çocukları pistten alalım.
    3 -2 ... kursatilla
  8. 18813.
    muhtemelen c grubunun ikincisiyle eşleşecek takım.

belki, sevilla ama o da belki.
    1 ... prif
  9. 18817.
    Taraftarı hiç bu kadar mutlu olmamış takımım. Son 2 sezon şampiyonu ve şampiyonlar liginde gruplardan çıktığı için demiyorum bunu. Avrupadaki rakipleri Beşiktaş ı öyle ciddiye alıyor ki. Rüya gibi günler yaşıyoruz. Porto nun beraberliğe razı futbol oynaması bizi mest etti. Liepzigin monaco nun karşımızda küçük takımlar gibi oynamayı tercih etmesi... Anlatılamaz bir zevk.
    3 ... quechua
  10. 18819.
    Çekilemeyen kıskanılan her daim hakir görülen ama jilet gibi keskin,tutkulu ve Atatürkçü taraftara sahip olan gerçek Avrupa fatihi.
    2 -1 ... dead can dance
kapat