bugün

normalde çok rahat şampiyonluğa oynayacak kadro var fakat sezona yanlış hocayla başladı.

valerien ismael çok kötü bir tercihti nitekim onun döneminde düşme hattındaki takımlara bile puan verildi.

bu seneki beşiktaş'ın gerçekçi hedefi ligde üçüncü olmak ve avrupa kupalarına katılmak olur.

ikincilik şansını biraz zor görüyorum fenerbahçe ve galatasaray kolay kolay puan kaybı yapmaz.

muleka, redmond, delle ali gibi boş futbolculardan da kurtulması lazım.
istanbul'un güzel yerlerinden biri.
valerien yerine başka bir hoca olsa idi, hiç bir şey değil, sadece iyi bir 10 numara ile sezona başlasa idik, çok başka şeyler konuşuyor olurduk.
çocukken etrafta ya galatasaraylı ya da fenerbahçeli olurdu. beşiktaşlı taraftar sayısı nadirdi. gezi olayları ve çarşı grubunun ön plana çıkmasıyla beşiktaş taraftarlığında bir yükselme yaşandı. bu kulübün taraftarı takımına öyle bir tutku ve öyle bir bağlılık içindeki, galatasaray ve fenerbahçe taraftarından farklı bir ruha sahip. futbol taraftarlığı değil de büyük bir sivil toplum kuruluşu veya siyasi parti taraftarlığı gibi bir bağlılık ve birliktelik hakim.
avrupa'ya her gönderildiğinde tarihi farklar yiyerek ülkemizi rezil ettiği yetmiyormuş gibi kalecisini milli takıma yollayarak milli takımımızı da bozuyor bu kulüp.

milli çıkarlarımız için beşikçik derhal kapatılmalı.
erkek basket takımı küme düşecek gibi voleybolda desen ne kadın da ne erkekte birinci ligteler kadın basketbolda bilmiyorum nasıllar orada da iyi değildirler eskiden bi hentbol vardı ee şimdi beykoz var spor toto var eski beşiktaş yok hentbolda da artık sadece futbol odaklı kulüp olmuştur kendileri iyi yapmıyorlar.