1. 1.
  kuruluş tarihi 1903 olan takım.
  108 -45 ... yes
 2. 2.
  feridun düzağaç'ın yazısından; üç hece sekiz harf sadece beşiktaş... veya beşiktAşk.
  93 -15 ... cyranox
 3. 3.
  büyüklük konusundaki aptal tartışmaları diğer iki büyük(!) klube bırakan, kulvarı çok farklı olan, herşeyiyle -başta renkleri- büyüleyen klüp...
  123 -25 ... cyranox
 4. 4.
  2 yıl yaşadığım, kendine has bir havası, güzelliği olan, çarşısında gezilesi, sahilinde bira çakılası semt.. (bkz: bira çakmak)
  49 -7 ... machados
 5. 5.
  (bkz: Beşiktaş sen bizim her şeyimizsin)
  49 -12 ... alibet
 6. 6.
  istanbulun turistik bir ilçesi.
  30 -4 ... hasnicktir
 7. 7.
  (bkz: kanım siyah beyaz akar)
  38 -3 ... mirza
 8. 8.
  alt yapıdan iyi futbolcular cıkartan,ve en saglam taraftara sahip olan köklü kulubümüz
  48 -10 ... alpertini
 9. 9.
  öncelikle okuyunuz;
  dünyaca ünlü spor kanalı eurosport'un duyurduğu haberde 132 db sınırına çıktığı belirtilen beşiktaş taraftarlarının 'kartal gol gol gol' tezahüratı kendi dalında yeni bir rekor kırdı. beşiktaş - fenerbahçe karşılaşmanın ikinci yarısının ortalarında takımına destek veren beşiktaş tribünleri daha önce liverpool - m. united karşılaşmasında kırıldığı açıklanan ve yüksekliği 130 desibele ulaşan ses rekorunu tarihe gömdü. eurosport televizyonu beşiktaş taraftarının kırdığı bu ses rekorunu normal bir ses ile ancak 140.000 kişi tarafından çıkartılabileceğini belirtti.

  (bkz: copypaste)
  şeklinde tarihe geçen taraftara sahip türkiye cumhuriyeti'nin bir spor kulubu. 2 büyükler, 3 büyükler, 4 büyükler tarışması konuşuladursun kimsenin reddedemeyeceği bir gerçek vardır ki dünyanın en iyi taraftarına sahip olan klüptür. yukarda da belirtildiği gibi bilimsel olarak tescillenmiştir.
  79 -11 ... redwinemania
 10. 10.
  sevinmek için sevmediğimiz aşkımız...
  50 -6 ... cyranox
 11. beşiktaş Başlığındaki Önemli Entry'ler

  1. Hakem sana haksızlık yapıyorsa, öyle bir oynarsın ki, hakemi çimlere gömersin. Golüne ofsayt mı verdi; otuz metreden gol atarsın, hakemi de topla beraber kaleye sokarsın..." bak, Beşiktaş budur işte. `vedat okyar`... devamı ve daha fazlası 577. sayfada!
  2. Hakem sana haksızlık yapıyorsa, öyle bir oynarsın ki, hakemi çimlere gömersin. Golüne ofsayt mı verdi; otuz metreden gol atarsın, hakemi de topla beraber kaleye sokarsın..." bak, Beşiktaş budur işte. `vedat okyar`... devamı ve daha fazlası 577. sayfada!
  3. vay amuğa koyum batan geminin mallarını yağmalanacak dediydim tam bir hafta önce. beni ters köşe yaptılar. geçen hafta ben kişisinin pehh beşiktaş mı ölü ozanlar derneği gibiler en az 3 tane atarız dediğim takımın hakkı olan 3 p... devamı ve daha fazlası 579. sayfada!
  4. vay amuğa koyum batan geminin mallarını yağmalanacak dediydim tam bir hafta önce. beni ters köşe yaptılar. geçen hafta ben kişisinin pehh beşiktaş mı ölü ozanlar derneği gibiler en az 3 tane atarız dediğim takımın hakkı olan 3 p... devamı ve daha fazlası 579. sayfada!
  5. `wayne rooney`: ukrayna'daki etkileyici atmosferin beni etkileyeceğini düşünmüyorum, bunlarla başa çıkabilmeyi öğrenmeliyiz. görebileceğiniz en ateşli ve en zorlu atmosferi türkiye'de, beşiktaş deplasmanında zaten yaşamıştım. ( eu... devamı ve daha fazlası 658. sayfada!
  6. `wayne rooney`: ukrayna'daki etkileyici atmosferin beni etkileyeceğini düşünmüyorum, bunlarla başa çıkabilmeyi öğrenmeliyiz. görebileceğiniz en ateşli ve en zorlu atmosferi türkiye'de, beşiktaş deplasmanında zaten yaşamıştım. ( eu... devamı ve daha fazlası 658. sayfada!
  7. ülkücüsü "çocuklar inanın" diyorsa, solcusu mehter marşında kendinden geçiyorsa, ateisti "haydi haydi haydi allah askına" diye bağırıyorsa sebebi beşiktaştır. devamı ve daha fazlası 661. sayfada!
  8. ülkücüsü "çocuklar inanın" diyorsa, solcusu mehter marşında kendinden geçiyorsa, ateisti "haydi haydi haydi allah askına" diye bağırıyorsa sebebi beşiktaştır. devamı ve daha fazlası 661. sayfada!
  9. Feda. Kaç zamandır aklımdaydı çocukluğumun Beşiktaş'ıyla ilgili bir yazı yazmak. Bugüne kısmetmiş.. Az önce Beşiktaş Tv.de başkan Fikret Orman'ı dinledim. Feda'dan bahsetti yine. Beşiktaşlılık duruşundan, değerlerinden, taraftar... devamı ve daha fazlası 718. sayfada!
  10. Feda. Kaç zamandır aklımdaydı çocukluğumun Beşiktaş'ıyla ilgili bir yazı yazmak. Bugüne kısmetmiş.. Az önce Beşiktaş Tv.de başkan Fikret Orman'ı dinledim. Feda'dan bahsetti yine. Beşiktaşlılık duruşundan, değerlerinden, taraftar... devamı ve daha fazlası 718. sayfada!
  11. Bu akşam renklileri itin götüne sokmuş takımımdır.. Çok yaşa beşiktaşım.. devamı ve daha fazlası 1953. sayfada!
  12. Galatasaray ile beraber asla para basmayacağım takım. devamı ve daha fazlası 1953. sayfada!
  13. ikinci yarıda kazanıra bastım 3 liramı. inşallah atar da o parayla akşama Inter'e basarım. Amin. devamı ve daha fazlası 1953. sayfada!