1. 1.
  fenerbahçe yönetiminden pek farkı olmayan mevcut yönetimdir. hiç bir beşiktaş taraftarının sanmıyorum ki yıldırım demirören adında ki şahsiyeti sevdiğini, klübün başında istediğini. fenerbahçe - beşiktaş derbisinde evet hakemin hataları oldu ancak beşiktaş hakem yüzünden kaybetmedi. tamam verilmeyen gol verilmiş sayılsaydı ne olacaktı? 1 puan alacaktı o zaman hakeme en ufak bir tepki mi verilecekti? kaybedilen derbi sonraları türkiye'de taraftarlar "yönetim istifa" sloganlarını fazla kullanırlar. yıldırım demirören bunun farkında tabii taraftarın tepkisine mağruz kalmamak adına hakemi ortaya atıyor. yani saçmalıktan ötesi değil.. fenerbahçe'nin maç öncesinde hakemi baskı altına alma adına yaptığı açıklamalar ne kadar çirkeflik ise beşiktaş'ın yenilgiyi tamamen hakame bağlaması ve ligden çekiliriz tehdidinde bulunması o kadar çirkefliktir.
  1 -1 ... che guevara
 2. 2.
  (bkz: sinan engin) *
  -1 ... pablo escobar
 3. 3.
  104 yıllık bir kulübü duyulmayan bir düdük sonrası iptal edilen bir gol için "ligden çekiyorum" diyen bir başkanı olan yönetimdir.

  oysa ki başkanlar gelip geçicidir. kalıcı olan isimlerdir. hiçbir başkanın babasının malı da değildir kulüpler.
  1 ... gothic evil
 4. 4.
  beşiktaş gibi büyük bir takımı babasının malı belleyen güruhtur. tüpçü ile futbol klübünün arasındaki keskin farkı kavrayamamış insanların oluşturdurduğu yönetimdir. bu yaşıma geldim daha önce uzunca bir seba dönemi ve çok kaliteli bir o kadar saygın bir bilgili yönetimine şahit oldum ancak bu kadar rezilliğin onca sene 10/1 kadarına denk gelmedim. allah bir an önce beşiktaşı ve beşiktaşlıyı bu tiplerden kurtarsındır. talihsiz açıklamalar, ne dediğini bilmez yöneticiler, benim mahalle maçında oynadığımdan daha iyi oynayamayan futbolculara ödenen afedersiniz ebesinin amı kadar bedeller insanı kahretmektedir. bitsin artık bu çiledir.
  1 ... carmadon
 5. 5.
  stad inşşatına haziranda başlayacaklarını söylemelerinden sonra dün inşaatın seneye lig bitiminde başlayacağını, bu sene maçların inönü'de olduğunu söyleyerek sözlerinde bir kez daha durmadıklarını göstermiş olan yönetimdir. ve artık gitmesi gereklidir. büyük beşiktaş ve taraftarına yazıktır.
  2 ... adonisdiyenickmiolur
 6. 6.
  özhan canaydın yönetiminden daha kötü bir yönetim olmasa da ,kötü yönetme de ikinci sırayı kesinlikle başkasına bırakmayacak yönetimdir.

  bir galatasaray lı olarak bu yönetime rağmen beşiktaş taraftarın sessiz durmasını anlamıyorum.

  ilgisiz olmama rağmen görünen bazı sorunları:

  seric nerde. o piti piti

  ibrahim' ler ne olucak

  stat yıkılıyor mu yıkılmıyor mu

  stadın ismi kime batıyordu

  sinan engin

  ve transfer politikası

  her beşiktaş taraftarına bedava tüp versek mi, vermesek mi sorunsalı *
  başlı başına sorun yıldırım demirören ama; hakkını yemeyelim iyi niyetli önemli olanda bu.*
  ... karanlikta gizlenmis isik
 7. 7.
  son günlerde nefret etmeye başladığım, mantığını anlayamadığım, nankör demekten çekinmeyeceğim yönetim.

  ertugrul saglam'ı getirmek için uğraşmadınız mı? genç, hem yaşantısı hem futbol bilgisi, efendi çocuk; alalım, işte beşiktaş'ı kurtaracak adam bu demediniz mi? beşiktaş'ı bok yolundan çevirip de en azından adam gibi ayakta tutan adam, şimdi bok attığınız, zamanında bel bağladığınız ertuğrul sağlam değil miydi? evet, del bosque'nin adam edemediği takıma belki sihirli değnek dokundurur da toparlar diye getirdiniz siz o adamı. şimdi arkasından küfretmek ne derece doğrudur, ne derece, nasıl bir saygıdır, sevgidir; anlayamıyorum.

  sinan engin, istifası kabul edilmemiş. ne demek istifanın kabul edilmemesi? yoluna güller döküp gitme mi dediler? bu kadar da olmaz, ayıp bence, ayıp değil mi?
  ... der meister
 8. 8.
  teknik direktör kıyımının ülkedeki en büyük örneği olan yönetim.
  1 ... jigga
 9. 9.
  başkanı statta sigara içip 62 ytl ceza ödemiş olan kurul. bir üyesi stat yıkılmayacak gönül rahatlığıyla inönüye göre kombinelerinizi alın derken bir üyesi, onu kombine satmak için söylemiştir ne zaman izin çıkarsa o zaman stat yıkılacak diyerek arkadaşına (arkadaş ?) zıt gitmiştir. zaten hani takım kimyası denir ya birbirine uygun insanlarla oluşturulur böyle bi şeyle oluşturulduğunu sanmıyorum. şu kadar parayı verecek olan gelsin diyen yıldırım bey in oluşturduğu daha 6 ay geçmeden istifaların başladığı teknik direktörüyle dalga geçer gibi bi öyle bi böyle konuşan başkanı olan şaka gibi hatta ve hatta başka kulüplerin taraftarlarının diline sakız olmamızı sağlayan insanlar.
  ... monolith
 10. 10.
  inşallah fahri yönetim, onursal başkan gibi ünvanları da alıcak ve ömür boyu elini beşiktaş'ın üzerindne çekmeyecek olan yönetimdir.

  tüpçü başkan bizi bırakma!
  ... schizo