1. 1.
    finansbank yöneticisi murat şakar'ın fb - bjk basketbol maçında kafasına sargı bezi sarıp şenol güneş'le dalga geçmesi üzerine yapılan şey.

beşiktaş taraftarının finansbank ı protesto etmesi
    https://twitter.com/besik...status/992770625726009353
    11 -7 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    ulan koskoca banka yöneticisi adamın yaptığı kekoluğa bak. vay amk.
    13 -6 ... serdarsl06
  3. 3.
    Finans bank batar şimdi. Ne komiksiniz lan. Evet.
    12 -13 ... oytunkaran
  4. 4.
    oldukça cesur bir hareket.

bu espirili sığır yürek yemiş olmalı.

şimdi beşiktaşlıların yapacağı belli.

banka bu sığırın kıçına tekme vurana kadar hesaplarını mesaplarını kapatmaları.
    6 -8 ... lazkartal
  5. 5.
    Finansbank ın sonu geldi. Kapatın bankayı gidin artık. Jsjxkskzks
    8 -4 ... we did it
  6. 6.
    tekmeyi yiyince arka etinde sargı beziyle gezer.

ha fenerlilerle açığı kapatırız derlerse bilinmez.
    kurumsal bir şirket yöneticisi olacaksın böyle kepazelik yapacaksın.
    öğretirler yavrucum öğretirler.
    3 -10 ... antik sarapci
  7. 7.
    alemin taşak konusu oldu çıktılar, haha.

bi fener vuruyor, bi cimbom koyuyor, bi finansbank müdürü yapıştırıyor, bi aykut sallıyor.. yazık la kimin takımıysahaha..

banka müdürünün ağzına ne ara düştünüz, nasıl bir güruhsunuz çıldırıyorum hahahaha..
    9 -8 ... galatasaray1905
  8. 8.
    bir tane salak ve sözde beşiktaşlıdan başka hiç bir beşiktaşlının komik bulmayacağı alçaklık.

takım taraftar burda sessiz kalırsa başka mizah düzeyi düşük alçak renkliler de başka rezillikler yapar.

mecrada bu rezilliği görüp zevkten 4 köşe olan bir kaç renkli gördüm. bu sargılardan bir kaç tane gönderiyorum bunlara. bunların ağızları götlerinde. götlerini bağlasınlar. ortalığı kirletmesinler.
    2 -4 ... lazkartal
  9. 9.
    bankada genel müdür yardımcısı olmuş adamın uğraştığı işe bak. Nasıl bir götü boşluk aq.
    2 -2 ... mahmut sezar
  10. 10.
    valla turkiyede bir takim taraftarinin aleyhine is yapmak cok ama cok salakca. bu adamin yaptigi seyi dogru bulmasam da cok tepki gosterilecek bir sey degil bana kalirsa, benim asil aptalca buldugum sey bu kadar buyuk camiayi bu seviyede bir isin varken karsina alacak bir sey yapmak. herhalde leventteki yuksek katli plazalarda yasamaktan turk halkinin tepki gosterdigi seyleri takip edemiyor.
    -2 ... peder