1. 3254.
  quaresma'nın her maç anasını sikmek istercesine rakibe dalmasını ve hakemin buna bir şey dememesine ses etmeyen; ama az önceki janssen'in topu tertemiz almasına rağmen rererör eden tinerci toğluluğuna bjk taraftarı denir. siktirin ordan!
  #37777455 :)
 2. 3255.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/1533947/ +

  Bu aksam tinerler benden.
  #37777465 :)
 3. 3256.
  Quaresma demeden önce ağzını gargara etmesi gereken adamların küfür ettiği taraftar.
  penaltı noktası kazan bilica'yı kafa kesme işareti yapan emreleri konuşalım mı bizde?
  #37777501 :)
 4. 3257.
  son iki senedeki şampiyonlukların etkisiyle hala zafer sarhoşluğu devam eden taraftar.Yok beşiktaş mükemmel takım müthiş camiayız.Bizi çekemiyorlar operasyon var önümüzü kesecekler diye söylenmeleri bitmiyor anlamsız şekilde.Daha geçen seneki penaltıları verilmeyen kırmızı kartlari ne ara unuttunuz da Galatasaray'a laf atıyorsunuz.

  Kendilerinin biraz daha sağlıklı düşünmelerini istiyorum.Bariz olarak itici oluyorsunuz bu şekilde.Galatasaray, Fenerbahçe olmazsa beşiktaş olmaz.Beşiktaş olmazsa Galatasaray da Fenerbahçe de olmaz.

  Ağız tadıyla lig izletmeye davet ediyorum kısaca koyu bir Galatasaraylı olarak.
  #37778562 :)
 5. 3258.
  şüphesiz hayatımda gördüğüm en gerzek insan topluluğu.

  sözlüktede bayaa mevcut bu gerzek hamdiler...
  #37778605 :)
 6. 3259.
  Sadece galatasaray ve fenerbahçe taraftarı siktir olup kendi takımıyla uğraşsa daha az saldırgan olacak topluluktur. Be amk ne zaman beşiktaşla ilgili bir başlığı açsam en az yüzde kırk başka takım taraftarlarının yorumlarına denk geliyorum. Evet beşiktaşın başarılı olmasına aşina değilsiniz taraftarının özgüven kazanması da sinirlerinizi bozuyor farkındayız ama siktirin gidin biraz da bu eforu kendi takımınızla ilgili yorumlarınızla gösterin lütfen. Futbolu güzellikleri için sevmek bu kadar mı zor?

  Beşiktaş kabuk değiştiriyor siz de bunun farkındasınız. Futbolun doğruları ve güzellikleri neyse onları sunuyor. Gerçekten daha önce bu ülkede yapılmamış bir şeyi yapmanın eşiğinde. profesyonel bir futbol klubü olma yolunda. Dönemlik Gelip geçici başarılardan daha öteye gitme niyetinde. inanın bu yükseliş diğer türk takımlarını da yukarıya çekecektir. O yüzden bizi aşağı çekmek yerine peşimizden gelin.
  #37778623 :)
 7. 3260.
  sürekli genellenen taraftar grubudur.

  2-3 insana bakıp gerzek aptal tinerci sıfatları bu takım taraftarına yakıştırılıyor. dolayısıyla efendi beşiktaş taraftarına da yakıştırılıyor.

  ayrıca sizin bu genellemeleriniz hiçbir şekilde size fayda sağlamıyor. facebook gibi ölü sosyal medya mecraalarında bazı taraftarlara sinirlenip gelip sözlükte beşiktaşa saldırmak size ne fayda sağlar kardeşim?

  lütfen sizin bu saldırılarınızın bir işe yaramadığının farkına varın.

  çünkü şöyle birşey var ki ; bu söyledikleriniz beşiktaş taraftarını değil sizi küçük düşürür.

  asıl tinerciler kimler görüyoruz...
  #37778653 :)