1. 1.
  cinconlara ve fenevlilere sorulması gereken soru.
  yok tinerci kafası,yok beşiktaş kolay gruba girdi de şu anda şampiyonlar ligi grubunda birinci, yok porto kötü oynadı beşiktaş onun için maçı aldı. bu ne kıskançlık, bu ne çekememezlik. ilkokulda kalemini silgisini kaybeden çocuk gibi ağlıyorsunuz. soruyorum sizlere ,beşiktaş sizlere ne yaptı. yoksa yaranız mı var beşiktaş ile ilgili.
  6 -1 ... yesilbiberr
 2. 2.
  Insan doğasi gereği rakibinde kendisinde olmayan özellikleri görünce kıskanır .normal.( şerefli şampiyonluklar, yaratıcı dünyanın en tutkulu en muhteşem taraftarı,efendi alçakgönüllü kulüp )insan olan başarı haklıysa helal olsun der habis yaratiklarda it gibi saldırır işte.
  2 ... pasif paso agresif
 3. 3.
  beşiktaş bir şey yapmadı zaten taraftar gurubu yüzünden sevilmiyor bundan iki sene önce beşiktaş herkese sempatik geliyordu sebebi hiç başarısı yoktu dolayısıyla taraftar gurubunun övüneceği bir şeyde yoktu fakat üst üste iki lig şampiyonluğuyla beşiktaş yönetimi ve taraftar gurubu çok fazla kibire kapıldı bundan dolayı kamuoyu nefret etmeye başladı.Cidden gerek başkanı gerek küfürbaz teknik direktörü gerek orta parmak talişcaşı olsun çok fazla antipatik bir kulübe dönüştü beşiktaş.Ve beşiktaşın lehine yapılan hakem hatalarıda var tabi.Birde taraftar gurubunun renkli ve babanığz beşiktaş diyerek ortalıkta dolaşmasıda var tabi hangi birini saysakki.
  1 -4 ... kafamuzayda
 4. 4.
  ağız boş durunca salyalar akmaya başlamış...

  (bkz: şenol güneş emziği)
  -1 ... yeni bir yazar hos gelmis