1. 1.
    son 2 3 yıldır artış görülen durum. biz ezeli rakibiz tek derbi bizim maçlarımız falan diyip birbirlerini akıllarınca yükseltiyorlar. fb iyi giderken de beşiktaş gs kutsal ittifak deniyordu. ama beşitaş bu durumu hiç bir zaman kabul etmedi. gs hangi rakibi iyi giderse diğer rakibine yanaşıyor. allah kimseyi fenere yanaşma yapacak kadar düşürmesin.

unutmayın kediyle köpeğin dostluğu, köpek havlayana kadardır

edit: bir tane gs'li de çıkıp yok böyle bir şey ne fb ne beşiktaş, bizim kimseye ihtiyacımız yok diyemiyor. varsa yoksa 'tönörcö, sököz söför,lövörpööl, ööfö köpömöz vör...'

yok mu adam gibi bi fb'li gs'li?
    11 -7 ... sportinggidon
  2. 2.
    izlemesi çok zevkli olan hadisedir. Resmen birinden çıkarıp ötekine sokuyoruz onlarda acısından birbirine sarılıyor.
    11 -2 ... kendimden biliyorum
  3. 3.
    koymuş bjk; ikisi mahkemeyle 15 şampiyonluk şl gruplarından bir defa çıkma uefa çeyrek finali an itibariyle lig üçüncülüğü, bu kafa tinerle anlatılmaz bence.
    1 -9 ... kenan kilicdaroglu
  4. 4.
    dostum işte ben bu yüzden bu tinercileri hiç sevmiyorum. ayarları yok sahiden. ben hiç bir fenerlinin bir galatasaraylıya avrupa konusunda artizlik yaptığını görmedim. zira galatasaray avrupa demektir, başarı demektir, bunu kimse inkar edemez, avrupanın fatihi de galatasaraydır yine. ama gel gör ki bu tinerci kardeşlerimiz kendilerini yine avrupa fatihi ilan edip, alıııp ta everestin tepesine koydular. ya başkanları dahi tiner çekiyor galiba, ronaldo beşiktaşa gelmek istiyor diyebiliyor. mükemmel muazzam kafalar bunlar ya. bak biz yıl kadıköy'de kaybediyoruz ve adamların bizi orada ezici bir üstünlük ile ezdikleri aşikar, kabul ederiz, ben mesele nasıl yeneceğiz diye düşünüyorum kaç gündür. bu ittifak değil, haddini ve kendini bilmektir. bazı şeyleri tinerin verdiği kafa ile inkar etmek değildir ya ajahahauhsduadhuadhhasd

şerefli üçüncüler sizi. yerim
    2 -7 ... t i b b
  5. 5.
    Efendi Beşiktaşimi kiskaniyorlar .

Renkliler kuduruyore.
    7 -2 ... peynirlipogaca
  6. 6.
    6saray zaten her yıl kim iyi ise onu kıskanır, düşman olup öteki rakibine sarılır.
    bi zamanlar beşiktaş ı kardeş takım diye öve öve bitiremiyorlarken şimdi ise beşiktaş ın gölgesinden korkup ''feneybahçe ve galataşayay tek deybidiy len mq'' veya ''fb ve gs varken beşiktaş ne ki yeaa'' diyorlar.

al birini vur ötekine hesabı, nerden nereye.. kimler kimlerle beraber.. yaa işte bunlar hep imtihan, yüreksiz, cesaretsiz takımlar bunlar.
    7 -2 ... ortadireksaban
  7. 7.
    beşiktaş koydukça renklilerin birbirini yalaması
    5 -3 ... forza besiktas
  8. 8.
    Güzel tespit diyerek katıldığım durum.

Gs'lileri anlarım da, fb'nin buna ihtiyacı yok.

Neyse alan razı veren razı bize yiyin birbinizi demek düşer.

Beşiktaş şampiyon olsun da, siz birbirinizi okşayarak mutlu olun sorun yok.
    3 ... saint andre
  9. 9.
    lig galatsaray ın kupa bizim olsun diyip galatasaray a yatan kulübün başkanı hangi takımın başkanıydı merak ettik.

fenerbahçe ve galatasaray zaten kardeştir.

ancak siz hep domalansınız düzenli olarakta değiştiriyorsunuz kime domalacağınızı.

enteresan.

2 -2 ... we did it
  10. 10.
    https://www.youtube.com/watch?v=y9mALB6WjMU+

hala kardeşiz diyebiliyorsanız midenize sağlık.
    1 -1 ... sportinggidon