1. 1.
    en adi orosssspuu çocukluğu karekteridir..

macta penaltı
    rakibe kırmızı kart
    5 dk yerine 7 dk uzatma..

eee yenmeleri için ellerinden geleni yaptı hakem...
    4 -6 ... diablo1987
  2. 2.
    he yok beşiktaş krakeri amk.
    3 -3 ... queen dinleyen adam
  3. 3.
    (bkz: haklıyken haksız duruma düşmek)

Karakter.
    1 ... dj battaniye
  4. 4.
    saygıdeğer bay ve bayan roma vatandaşları,
    kendilerini yiyen dostlarım; birbirine düşman milyonlar, hala birbirine düşüyordular. kısacası üzülüyorum, birbirinize küfür etmenize, zarar vermenize, birbirinizi öldürmenizi...
    ben yolda karşından geçerken tebessüm ettiğin adam, yere düşünce arkamdan gülen ama dayanamayıp kaldırdığın kadın. ben sırf başka takımı tuttuğum için linç etmeye çalıştığın insan.

yapma

https://video.uludagsozluk.com/v/ziraat-türkiye-kupası-reklamı-80257/

saygı ve sevgiyle dostlarım.
    ... hrungnir
  5. 5.
    iki yüzlülüktür. her zaman böyleydiler. eboue kendini çok yere atıyor bizi tahrik ediyor demişlerdi. 1 sene sonra batuhan tam 2 dk yerde kalmış ama profesyonellik demişlerdi.

dün yasin'in gögsünde adamın kolu var hem de böyle dirseğinden var yani, yasin'e emek hırsızı dediler.

şampiyon olamayana kadar da '' şerefli ikincilikler '' derdiler. şampiyon olunca unuttular tabi. tam bir iki yüzlülük abidesi bunlar.

haa bi de gruptan çıkınca şanslı bir kurayla, kendileri hemen avrupa fatihi ilan ettiler. biz 3-5 maçla avrupa fatihi olmamıştık haberiniz olsun.

o küçümsediğiniz ( o da nasıl bir cürretse, türk futbolundaki tek başarı ) , uefa kupası 17 avrupa maçı sonunda alınmış bir kupadır.
    2 -3 ... saldirayterk