1. 1.
  alt ve üst olmak üzere iki bölümde kombineleri satılan, göbek diye tabir edilen kapalı üst orta kısma alen markaryan ve amigo harun'un hakim olduğu, türkiye'de tartışılmaz halkın sesi olarak olaylara tepkisini koyan, en yaratıcı ve en çok destek veren tribünü.
  5 ... salca
 2. 2.
  her besiktaslinin hayali... (bkz: kartal yuvasi)
  2 -1 ... lionheart
 3. 3.
  kartal gol gol gol tezahüratında orada olmanızın önerildiği tribündür.
  3 -1 ... kerrat cetveli
 4. 4.
  taraftar ruhunun her daim bulunduğu yer.
  1 ... evren
 5. 5.
  henüz ortaokuldayken keşfettik onu arkadaşlarla, tv de maç izlerken çıkan sese inanamadık önce, sonra maça gittik onu görmeye sol tarafımızda kaldı stada girince.bizim olduğumuz tribün dolmuştu.... orada yer yer boşluklar vardı, hiç ses çıkmıyordu maç öncesi, oturup pankartları okuduk sonra, victory, karagümrük o dönemler şimdi aklıma gelenler. sonra bir anda dolmaya başladı.kapalının ortasında uzun saçlı beyaz atletli birisi tam ortada durdu döndü sırtını sahaya, beşiktaş çıktı, siyah beyaz, siyah beyaz diye bağırdılar. tüm maç onları seyrettik, efsane yazdın tarihe beşiktaş bestesinde hepimizin tüyleri diken diken oldu. artık amaç o tribüne girmekti, kısıtlı harçlıkla olacak iş değildi tabii ki, erken saatte stada girip tellerden atlamaktı tek amaç, kapı açılır açılmaz girdik içeri polis yok tek tük stat görevlisi yaşlı amcalar hemen tırmandık telleri atladık beşiktaş kapalısına, aldık o kültürü o yaşta beşiktaşlı olma kültürünü hemde beşiktaşın meşhur kapalısında.
  2 ... ireland
 6. 6.
  2006-2007 sezonunda üst ve altın tamamiyle kombinelerinin bittiği, hiç bir şekilde biletin satılamayacağı tribün.
  3 ... salca
 7. 7.
  https://video.uludagsozluk.com/v/beşiktaş-kapalı-tribünü-13881/

  &feature=related
  1 ... bizans imparatoru kahpe antuan
 8. 8.
  bir tribünden gök gürültüsü sesi nasıl çıkar diye merak edenlerin izlemesi ve dinlemesi gereken tribün . boşuna arama , türkiyede benzeri yok .
  2 ... saturdaynight
 9. 9.
  Çarşının mekanı
  1 ... devran