1. 1.
  Henüz anlam veremediğim sebeptir.

  Fenerbahçeli arkadaşım şunu demişti konu ile alakalı:

  “Son 2 sezonu bir kenara bırakırsak,Beşiktaş hep yerini bilen bir takımdı.Ligde 3.sırada yerlerini alırlardı ve bizim rekabetimiz hep Galatasaray ile olurdu.Bundan dolayı Beşiktaş maçlarına derbi gözüyle bakmazdık.Tabii ki yine bakanlar olurdu ama emin ol benim gibi olan bir ton insan vardı.Neticesinde Beşiktaş böyle bir takımken,bir anda bizlere ahkam kesmesi,bizler ile boy ölçüşecek durumda hissetmelerine gıcık oluyoruz.”

  Adamları da anladım Lakin bu durumda düşünenlere bir kaç şey söyleyeyim:

  Kardeşim Beşiktaş’ın eskiden kötü performans sergilemesi,kötü futbol oynaması ve ligde üçüncü olması durumu değişemez mi? Değiştiğinde liderlik koltuğunu ele geçirip bu duruma sevinemezler mi? Bence yapabilirler.Benim anlamadığım verilen aşırı tepkiler:

  Mesela bugün oynanan maç bir Alman takımına karşıydı ama hemen hemen herkes karşı takımı tuttu.Sebep? Beşiktaş’ı sevmemeleri.

  Bunları bir kenera bırakıp birlik olunmalı diye düşünüyorum.

  Haydin selametle.
  2 -1 ... yobazkiller
 2. 2.
  kıskançlık, haset ve çirkeflik.
  6 ... majealost
 3. 3.
  demirören'in tahribatını atlattıktan sonra renkli eziklerin içinden geçmesi olabilir. özellikle fenerlilerin düşman olması çok normal 70 milyon euro harcayıp kurdukları kadronun eline stadsız oynadığımız sezonda vermiştik açık ve net.
  4 ... public agent efsanesi
 4. 4.
  içten içe Beşiktaş ı ve tüm taraftarlarını kıskanıyor ve Türkiye deki tüm tiner ve türevi maddeleri tükettikleri için nefret ediyoruz. ulan eve badana yapacaktık sizinkilerden biri tineri alip kaçtı çabuk geri getirsin geri gelmeden.

  arkasindankonusulanadam
  1 ... arkasindankonusulanadam