1. 1.
    Son 3-4 sezondur tinercilerin avrupa fatihiyiz, bu tip avrupa maçlarını kazanıyoruz, sizin 1-0 yenildiğiniz porto'yu biz 3-1 yendik, nağmalup lider cl gurubundan çıktık diye sayıkladığında akıllara gelmiş olan skordur. Genk yüzyılın trollünü yaptı 8jk ye
    8 -6 ... ustegmenin postasi
  2. 2.
    Sucuk ekmekçi haklı amk.
    3 -6 ... frekans
  3. 3.
    beşiktaş’ın çarşamba gecesi kötü geçen ve berabere biten schalke maçının akabinde ehehhehe diye gülmesinden sonra onları dumur eden maçtır.
    1 ... hi im from trakya
  4. 4.
    iyi ki takip etmiyorum böyle türk futbolu mu olur mk ahahah beşiktaşlıyım bi maç açıyorum genk denen takımdan 4 yemişiz. puan tablosuna bakıyorum fenerbahçe sondan 4. sırada. akhisar 6 yiyor. gsnin başında fatih terim varahhahahahahah böyle futbolun mk
    2 -1 ... allahasovengenc
  5. 5.
    gs’ın yerine şl’ye bjk gitsin yeaağğ, üç attığımz takıma yenildiler ağbii, yusuf namoğlu defol len.
    3 -1 ... penald
  6. 6.
    Rezilliktir.

Bugünleri öngördüm. Avrupa'da 6 puanla falan 3. Oluruz. Bari ligde toparlansak.
    2 ... muhendis tarihci
  7. 7.
    Gassarayin östersastvaundsasss a elendiği sene beşiktaş şampiyonlar liginde rekor kırarak lider çıkmış.

Şimdi ziraat kupası grubuna düşmüş. Alamanya 16.sını yenemiyor.

Beşiktaşta belçika nın lider, 25 maçtır yenilmeyen takımıyla oynuyor yeniliyor.

O yüzden avrupa fatihi olmanız için önce bi deplasman maçı kazanın.
    1 -2 ... forza besiktas
  8. 8.
    Ya bi siktirin gidin, kendi sahamıda kaç zaman sonra avrupa maçında yenilmişiz amk sanki siz her maçı kazandınız.
    Evinde gelen giden çakıyordu gsye iki yıldır, feneri daha geçen gün kirlettiler evinde.
    Böşöktöş gönkö yönöldö, yenildi amk bu genk sizi en az 5’lik yapardı amk renklileri, iki maç kötü oynadık diye mağaralarından çıktılar.
    2 -2 ... hakan yavas