1. ?.
  Bu yılki, quaresma, simao sabrosa, manuel fernandes, hugo almeida transferlerinden sonra, seneye beşiktaşın bu futbolcularına jest olsun diye yapacağı formadır, hiç yoktan eskiden olduğu gibi bir kırmızı forma tasarlayacaklarını düşünüyorum. Bence, manuel fernandes bu transferlerden en iyilerinden biri olacak, en trişkası da almeida bence, Bu dörtlüye yıl sonunda en az 1 portekiz li transferinin de ekleneceğini düşünüyorum.

  serdar adalı nın türkiye-portekiz çifte vatandaşı olmadığına eminsiniz değil mi?
  1 -1 ... romanticomedy
 2. ?.
  portekizlilerin sayıca artmasının olası sonucudur. portekizli almak yasak değil sonuçta. hem brezilyalılar da var takımda dilleri aynı bu da bir avantaj.
  1 ... fistandantilus
 3. ?.
  Yeşil biraz zor da, kırmızı forma yapması kuvvetle muhtemeldir.
  1 ... romanticomedy
 4. ?.
  tarafsız sahada oynamaları gereken maçı diyarbakırda oynamak isteyen bir camia için kendi içinde tutarlı bir endüstriyel futbol aracıdır.
  1 -1 ... azapaza
 5. ?.
  (bkz: diyarbakırspor) aynı renkleri taşır.
  1 ... ywzyldz
 6. ?.
  yanına bir de sarı koyarlarsa vatan hainlikleri pekişir. malum paok felan..!!
  1 -4 ... valce
 7. ?.
  Demek ki aziz yıldırım boşuna hıyar rengi forma yaptırmamış. ha bu arada aziz yıldırımda diyarbakırlı bunu düşünmeden konuşan arkadaşlar önce kendi başkanlarına baksınlar.
  1 ... menntre
 8. 1.
  yıldırım demirören bizzat portekiz futbol federasyonu ile konuşmuş, artık beşiktaş çıkacakmış portekiz milli takımının yerine.***
  1 ... holycrap