1. 1.
  üç büyük kim ya biz sadece beşiktaşı tanıyoruz.
  14 -11 ... sezenist a feminist
 2. 2.
  türk futbolunu şikeyle, teşviklerle, masabaşı oyunlarıyla tanıştıranların kendisini büyük sandığı ülkede beşiktaş en büyüktür.

  edit; 20 yıl önce tesadüfen aldıkları teneke kupası olanlar ve yancı kardeşleri rahatsız.
  5 -5 ... bozok baykusu
 3. 3.
  yazık la kimin evladı ise. büyük ihtimal geçen hafta ırzına geçtiğimiz takımın taraftarı. uefa kupaları felan var. rütbesini bilen arkadaşlar kusra bakmasın ama (bkz: böyle g*te böyle ya*rak)
  4 -3 ... at abinin killi gogsune
 4. 4.
  Tabiki büyük bir kulüptür. Kabul ediyoruz. Ama uzun yıllar iyi değildi. iki şampiyonluk aldı ve şu an şampiyonlar liginde gerçekten tarih yazıyor. Ama bu Türkiye'nin en büyüğü olduğu anlamına gelmez. iki sene her şey yolunda gitti diye koskoca fenerbahçe ve galatasarayı adam yerine koymayarak kendini büyük görmesi beni güldürüyor. Şenol çıkıyor kendini övüyor ve oyuncuları Başkanı da. Fikret çıkıyor kendini hocayı ve takımı övüyor. Oyuncular çıkıyor kendilerini hocayı Başkanı övüyor. Çok özverili, özveren bir takım.
  2 -3 ... hafizizim
 5. 5.
  Şikeci ya da fetöcü olmak gerekiyor sanırım değil mi renkliler ....
  5 -5 ... peynirlipogaca
 6. 6.
  Saçma bir olay. Çünkü üç büyük yoktur, Tek büyük vardır.

  Feto nün devlet beslemesi ve Tarla sürerek kendini büyük sananlar ancak kendini bu eşleşmelerle avutur.
  1 -2 ... izmir ne taraf
 7. 7.
  Biri şunu silksin.
  ... nargile bey
 8. 8.
  Düzgün yönetimle iki büyüğümüz fb ve gs ait olduğu yere dönecektir, fb nin başına ali koç gs nin başına da adnan öztürk gelirse bu tinerci kargalar ait olduğu yere dönecektir.
  -1 ... alper41
 9. 9.
  bu alemde 2 büyük var,
  biri 70 lik rakı,
  öteki de beşiktaş.
  4 -2 ... mecburi istikamet
 10. 10.
  Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş her zaman şike yapmıştır. Birbirimizi kandırmayalım. Şerefli şampiyonluk diye bi şey yoktur. Ona buna yanaşarak şampiyon olunur bu ülkede ya da olmayan şampiyonluk yıldızları çıkarılır. Dürüst, samimi bir izleyici olan herkes bilir bunları. Şuraya bin tane birbirinizi kötüleyen yazı yazsanız nafile. Fitnelerinizin ve ayrıştırılıcığınızın içinde boğulun takımınız ve siz... Keşke bu ülkede futbol yasaklansa.. Yobaz güruhu...
  1 ... sakalacarpan