1. 1.
  beşiktaş iyi takımdır lakin türkiye'nin en büyük takımları fenerbahçe ve galatasaray'dır. ilk sırayı paylaşırlar. ardından beşiktaş gelir.
  1 -3 ... bir anda yasamak yeniden guzel
 2. 2.
  Beşiktaşlı olmak şereftir. başarısızlıklar rezillik değildir. esas rezalet işgal yıllarında mustafa kemal paşa düşmanlığı yapmak, tecavüzcü soykırımcı işgal kuvetlerine davetler düzenlemek yemekler vermektir ! esas rezillik her binana devasa Fransız bayrağı asmaktır ! gerçek namusta Beşiktaş gibi Fenerbahçe gibi milli mücade yapılırken işgal kuvvetlerine her maç 5 çekip milletn moralini yükseltmek, geceleride gizli gizli anadoluya mustafa kemal paşaya yardım yollamaktır !
  8 -2 ... sleepless man
 3. 3.
  Ne güzel bir takımdı eskiden. Bu güne bakıcak olursak 4 büyüklere biraz abes kaçıyor. Geri planda resmen. Ne bileyim etrafımızda Beşiktaşlı bile kalmadı artık. Önceden bir Fenerbahçeliler olsun ,Galatasaraylılar olsun taraftarlarıyla kıyaslıyacak olursak eşit gibi bir şeydi. Peki ya şuan? Beşiktaşın stadının adını kaç kişi biliyor şimdi? Deniz manzaralı inonuden geriye ne bıraktılar merak ediyorum açıkçası.
  2 -3 ... chealan
 4. 4.
  ABi kim lan amk çocuğu biz abiyken sen sadece fikir ayrılığıydın. üçüncülüğünü sikeyim, birinciye şeref değil kupa veriliyor.
  3 -1 ... tekkontak
 5. 5.
  futboldan anlamayan dingil sıçmığıdır.
  1 -1 ... es ses