bugün

Uefa ve fifa'ya taşıyacakları konudur.
Hatay ve Gaziantep maçları geçersiz sayılsaymış lig lideri olacaklarmış.
Bu yüzden kutlama yapacaklarmış. Gerçek Şampiyon biziz diyorlar lan. Ne içiyor bunlar?

https://www.cnnturk.com/s...h&utm_campaign=icerik
beşiktaş' ın hayali kutlamalarıdır. artık böyle gereksiz şeylerden vazgeçip gerçekten şampiyonluğa oynayan takımlara saygı duymaları gerekmektedir. karar çoktan verildi ve bunu değiştirecek bir şey yok. alışın artık.
takımlar ligden çekildiğinde fener o takımlarla 4 maçını da tamamlamış ve yenilmiş olsaydı emin olun böyle bir karar alınmayacaktı.

kişiye göre hukuk var ülkede. işlerine nasıl geliyorsa öyle işliyor.

not: beşiktaşlı değilim.
görsel
Kutlama Yaparlarsa Komik olur ama puan iadesi gerekli çünkü küme düşme hattını da ilgilendiriyor. puanların iadesi için takımlar birleşmeli. Zaten puan iadesini istemeyen sadece Ümraniye yerine küme düşecek takım, Galatasaray ve Fenerbahçe vardır.
--spoiler--

takımlar ligden çekildiğinde fener o takımlarla 4 maçını da tamamlamış ve yenilmiş olsaydı emin olun böyle bir karar alınmayacaktı.

--spoiler--

oğlum senin bir ayarın yok mu lan basalım o ayar tuşuna da normale dön. her akp başlığında cehape diye sayıklıyorsun her futbol başlığında alakasız alakasız fenerbahçe diye sayıklıyorsun. sen beyazı siyah sarıyı mor diye mi görüyorsun nedir çözemedim seni bir türlü.

ülkedeki hukuku bitiren önce yargıyı fetocularla doldurup sonra onları kovup badem bıyıklıklar ile dolduran senin tapındığın adam zaten konu futbola gelince mi jeton düştü hukukun kişiye göre işlediği.
badem bıyıklı arıyorsan partinin vekil listesine bak gibson efendi.

atatürkün ilçesi çankayadan başla.
yapılması saçma olur, fenerbahçe miyiz lan biz derler adama.

oyuncular kendi aralarında bir mesaj vermek için 2022 2023 şampiyonu beşiktaş diye tişört giyebilirler ama.

o maçları kazanacaktık arkadaş, evine oynamak avantaj diyoruz tamam da şampiyon olacaksan hatay'ı deplasmanda yeneceksin bi zahmet.

bu fenervari hareketler bizim camiada pek tutmaz. umarım yanılmıyorumdur.
Kendimi wimbledon tenis turnuvası şampiyonu ilan etmemle aynı şey. Ama kutlama yapmayacağım o kadar düşüremem kendimi.
biri şunlara geçmişte oynanmış maçların tescil edildiğini ve geriye dönmenin mantıksızlık olduğunu anlatsın. yoksa bayağı ciddi kutlama yapacaklar.
hayret uyandıran bir olaydır. hala nelerle uğraşıyor millet.
Seneye Beşiktaşim şampiyon olacak.
(bkz: tiner is loading back).
gs ve fb'nın önünde ikinci yarının lideri çıkan, Son olarak gs ve fb deviren beşiktaşımızın, şampiyonluk hayali federasyon tarafından sonlandırıldı. Ancak her şeye rağmen beşiktaşımız gönüllerin şampiyonu olmayı başardı.
sizinle taşak geçelim diyen özellikle yapıyorsunuz muhtemelen.