bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    utanarak söylüyorum eski bir fenerbahçeliydim. ama taaki vodafone parkta beşiktaş'ı görene kadar. 4 arkadaşın ricası ile maça gittim nasıl bir ambians nasıl bir gürültü nasıl kibar insanlar nasıl bir takım sevgisi o an tüylerim diken diken olmuş benim yerim bura dedirtmiştir. o gün bugündür her hafta vodafone parka giderim.

    aşırı renkli taraftarlara tavsiyem bir gidin görün o atraksiyonu yaşayın derim. avrupa da renkli türk takımi yok artık 2000 lerde kaldı o işler. beşiktaşla gururlanın.
    4 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    Dışarıdan bol keseden sallayan, stada gitmeye parası yetmeyecek boş beleş tiplerdir. Twitter eksik olmaz önünden sik sik paylaşımları beğenir.
    ... 1stasyon insani
  3. 3.
    türkiye de gitmediğim stad kalmamıştır. vodafone, tt arena, eski inönü, ali samiyen. şöyle söylemek gerekirse. beşiktaş ve galatasaray tribünleri boş beleş tribünlerdir. 1 gol yediğinde taraftar çekirdek yemeye başlıyor. fenerbahçe stadı en iyisidir. ardından bursaspor tribünü gelir.

    Şöyle ki kadıköyde trabzon, gs, bjk yıllardır galip gelemez ama fenerbahçe istediği her yerde galip gelir. Konu tartısmaya kapalıdır hatta.
    1 -1 ... jackcemm