1. 1983.
  bi gebermedi gitti orospu çocuğu.
  ... laz ziya
 2. 1982.
  Direnis mucadelesi veren muceddid.
  1 ... chpli laik gavat
 3. 1977.
  Şu an Suriye toprakları içindeki tek meşru güçtür. Esadsız bir çözüm düşünülemez.

  Suriye topraklarının her bir karışı Suriye devletine aittir.

  Esad Selefi Amerikancı terör örgütlerine her koyuşunda sesi buradan duyuluyor.

  Ha unutmadan söyleyeyim şu an güncel olarak Suriye topraklarının %70-80 ini elinde bulunduruyor. Öso isimli silahlı terör örgütünün son kalesi idlib de yakında düşecek.
  3 ... elektrik kesilince aaa diyorum
 4. 1976.
  Bizim PKK ile savaşımız gibi o da ışid ile savaşıyor, PKK ile savaşıyor, israil ile savaşıyor.
  Anayasamız başkanlık sistemimiz zaten hemen hemen aynı.
  Ülkesini bir arada tutmak için büyük fadakarlıklar yapıyor. Kaddafi gibi Saddam Hüseyin gibi yapıyor, takdir ediyorum.
  istese Saddam Kaddafi Esad milyarlarca dolar veya altını alıp Avrupa'da krallar gibi yaşar ama onlar inandıkları değerler uğruna ülkesinde kalıp ölmeyi göze alıyorlar.
  Kaddafi'nin libyası Saddam'ın ırak'ı ne halde? Halk yaptığı ihanetin bedelini ödüyor.
  Suriye de bir avuç insan, AB ABD israil destekli muhalif adı altında en son model silahlarla donatılmış katiller ordusuna karşı savaşıyor.
  Ülkesinde Kürt ve ışid benzeri devletler kurulmasın diye çarpışıyor.
  Yarın savaş bitince kimyasal silah kullanma yalanı başta olmak üzere tüm gerçekler ortaya çıkacak ve bölge halkı insanlık Esad'a minnet duyacak.

  Bazı röportajlarında:

  Esad sivilleri hedef aldıklarına dair suçlamlara ise "Teröristlerin bulunmadığı bölgeleri vurma gibi bir karar almadık. Ancak sivillerin, masum insanların ölmediği temiz bir savaştan bahsedemeyiz, dünyada böyle bir şey yok" dedi.

  Kuşatma altındaki bölgelerdeki insanların gıdaya erişimi olmadığına dair haberleri de yalanyalan Esad "Bu bölgelere silahların girmesini bile engelleyemezken gıda girişini nasıl durduralım? Bu çok mantıksız" diye konuştu.

  "Misket bombası ya da kimyasal silah kullandınız mı?" sorusuna da "Kimse buna dair kanıt gösteremedi, sadece internette dolaşan fotoğraflar var" diye cevap verdi.

  Suriye'de yaşananlara dair kanıtların geçerlilikten yoksun olduğunu iddia eden Esad, ülkesinde yaşananlardan ötürü bir gün Uluslararası Savaş Suçları Mahkemesi'ne çıkarılmak gibi bir korkusu olmadığını da ekledi.

  Esad "Teröristler ülkenize saldırırsa, kendinizi savunmak zorundasınız. Anayasaya göre Devlet Başkanı olarak benim görevim bu. işimi, yapıyorum, neyle karşılaşırsam karşılaşayım işimi yapmaya devam edeceğim" diyor.
  1 ... thebiggraywolf
 5. 1975.
  ismi her siyasi kesimce farklı okunmaya çalışılan zat.
  ... zogerr
 6. 1974.
  Zamanla hitap şekli Kardeşim Esad,sonraları Esed olarak değişen şahıstır.
  1 ... sivaslichivas
 7. 1973.
  pkk destekçisi arap diktatör.

  cihatçıları yok etsin de, şu ypg'ye neden hiç dokunmuyor, esad sevici arap yalayıcıları bi açıklasanıza dinleyelim. hani terör karşıtıydı, hani amerika karşıtıydı.

  rakka, deyrizor, haseke, ayn el arab, münbiç...buralar suriye kenti değil mi? ypg özerklik ya da federasyon istemiyor mu? eee bölmek istiyor. abd tarafından donatılıyor. hiç duymuyoruz ypg hakkında, 2011 den beri lokal birkaç gerginlik dışında hiç askeri olarak karşı karşıya geldiler mi? varsa yoksa cihatçı sakallı bilmem ne. yoksa ypg'ye sizlerde mi aşıksınız lideriniz esad gibi?

  lideriniz aşık orası kesin. şimdi ypg'ye özerkliği konuşuyor.

  https://t24.com.tr/haber/...e-ozerklik-verecek,688806

  e hani bölmekten kurtarmak için savaşıyordu. amerika'ya nasıl özerlik veriyor? ya sizler de biliyorsunuz da her boku, işte kimisi mezhebi refleks yüzünden, kimisi ypg sevgisi yüzünden (oy verdiğiniz partiler bile ypg ye terör örgütü diyemiyor), kimisi türkmenleri yok ediyor diye bu denli tapıyor. dünyada esad'a sempati duyan tipler bir türkiye'de var. bir de yunan nazileri, ermeni çeteleri vardı geçenlerde haberde çıkmıştı.

  yıllarca hizbullah, fkö, pkk, asala gibi dinci etnikçi solcu gibi terör örgütlerine destek vermiş birinin terörle mücadelesi, kendisiyle mücadelesidir.

  bir de başkalarına arap yalayıcısı derler. yalamalara bak. lsdfsdkfsj ben hiç kimseden "kralımız selman, daşşağını yiyim, sik beni selman, sülalem feda olsun kral selman" diyen duymadım. ama esad için bunları yazıyorlar. asıl arap yalayıcısı kim belli oluyor. slfsdfkj
  3 -3 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
 8. 1972.
  bugün idlib'e operasyon yapan ve sapık islamcı teröristlerinlerin sonunu getirecek son yumruğu vuracak meşru suriye ordusunun ve meşru hükümetin başı.

  öncelikle sivilere ve çocuklara yaşlılara yol açması dileğimdir ama yakaladığı her islamcı teröristi bulunduğu yerde infaz etmeside yine dileğimdir.

  son 100 yıldır 1. paylaşım(dünya) savaşı da dahil ortadoğuda 2011'de suriye hükümetini abd ile birlikte devirmeye çalışan bu islamcı-müslüman teröristler kadar ahlaksız ve kural tanımayan bir savaş gücü görülmemüiştir.
  savaş pistir ama bu islamcı teröristler pislikten öte söyelenebilecek en ağır hakareyte layıktırlar.

  başka mezhepten başka dinden diye 8,5 yaşındaki çocukları seks kölesi olarak satacak kadar adileşen şii türkmen,kürt ve (y) ezidi kadınlara ,alevillere olmadık kötülükler yapan bu şerefsizleri yok etsin başka dileğim yok.

  idlip'de ki sivilerin %75 'i savaş bölgesini terk etti inşallah geri kala siviller uzaklaşır islamcı teröristler yakılır.

  dünyadaki en ahlaksız yaratıklar bu dinci teröristlere karşı savaşanlar haklıdır ..

  suriye halkına ve vatanını kurtarmaya çalışan suriye askerine selam olsun.
  5 -1 ... baris hemen simdi
 9. 1971.
  gene özgür s öşşeklerini domaltmış reyiz

  iyi koymuş ki buradan bile anırtıyor.
  4 ... timur cengiz hulagu
 10. 1970.
  Mezhepçi itlerin kanını siken komşu lider. Bir türk vatandaşı olarak kendisini radikallerle olan savaşındaki zaferinden dolayı kutlarım.

  Gelip bu başlığa ağlayan cihatçı ibneler madem mutsuzsunuz gidin idlib'e ve savaşın suriye ile.
  5 -1 ... muhendis tarihci