1. 1941.
  Ülkesinde iç savaş var, ona zalim diyorlar, halk desteği yok diyorlar işte halkın arasında günlük kıyafeti ile giren bir adam peki Erdoğan’ın arkasında korumalar set oluşturmadan gezdiğini gördünüz mü, korku ayrı bir şeydir. Goltz Paşa’nın anılarında Abdulhamid’in Rus, Yunan, ingiliz ordusundan daha fazla kendi ordusundan korktuğunu yazmıştı. Suriye, ABD’nin projelerine teslim olmamıştır, korkuya da teslim olmamıştır fakat hiç kayıpsız da çıkılmaz elbet bu süreçten her şeyi kaybetmemek için çok şey kaybettiler ama onurlarını korudular, en önemsiz şeyleri kaybettiler ama ne onularını ne cesaretlerini yitirdiler.

  beşar esad
  3 -3 ... prince of mirkwood
 2. 1942.
  Varil, misket ve fosfor bombalarını kullanılmasına izin veren savaş suçlusu.
  Halkını iranlı milislerin, paralı hizbullah askerlerinin insafına bırakan katil.
  Hapishanelerinde muhaliflere türlü işkenceler yapilan, kadınlara akla gelmeyecek cinsel tacizler yapılmasına göz yuman cani.

  Vatandaşlarının yarısına yakınını göç etmek zorunda kalan ülke lideri(!).
  2 -4 ... sonbirdefa
 3. 1943.
  önceden ahbabımızdı, şimdi düşmanımız ve sevmiyoruz ülke olarak. eninde sonunda gidecek.
  zaten sevenleri de sırf aynı mezhepten oldukları için seviyor. anaları babaları gibi savunuyorlar. yobazlık böyle bişe işte.
  -1 ... picleme
 4. 1944.
  Halk desteği olmasa 1 gün duramaz.
  -1 ... n dakota
 5. 1945.
  Başta Ahmet davutoğlu Bu adama gidecek diyenler bir bir gitti ama Esad başkan koltuğunda oturuyor.
  1 -2 ... bexdever
 6. 1946.
  mürted köpek diktatör.
  2 -1 ... flemberge
 7. 1947.
  Kaderini rus a emanet etmiş diktatör. Her ne kadar meşruda olsa kimyasal silah kullanması ne kadar terörist zihni olduğunu gösteriyor.
  2 ... benimhalaumudumvar
 8. 1948.
  "önceden ahbabımızdı, şimdi düşmanımız ve sevmiyoruz ülke olarak. eninde sonunda gidecek.
  zaten sevenleri de sırf aynı mezhepten oldukları için seviyor. anaları babaları gibi savunuyorlar. yobazlık böyle bişe işte."

  bir de böyle kendi adına konuşmayıp da ülke adına konuşan cahil antenler var. yobaz demiş. hadsizlik böyle bir şey işte.

  kendisi suriye'nin meşru hükümdarı. kimsenin babasının oğlu değil. türkiye çıkarları gerektiriyorsa esad'la yeniden dost olur ki, olacak. tek çıkar yol bu. adam sandıkla görev başında. bu bir. iki; biz, pkk ile nasıl savaştıysak esad da ülkesini bölenlerle savaşıyor.

  katliam haberlerinin geneli yalan. platolarda çekilen görüntüler olduğu kanıtlandı. kimyasal silah haberleri yalan çıktı.

  http://www.avrupa-postasi...ortaya-cikti-h103272.html

  bak kaynak götünüze s.karsınız.

  kendisine kafayı takanlara bakın, radikal dincileri göreceksiniz.

  not: alevi değil, sünniyim.
  ... muhendis tarihci