bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  2006 yapımı bir reha erdem filmi. başrollerinde taner birsel, bülent emin yarar, tilbe saran sevinç erbulak ve cüneyt türel yeralmaktadır. 25. uluslararası istanbul film festivalinde en iyi yerli film ödülünü kapıp götürmüştür.
  4 ... maruf
 2. 2.
  kaç para kaç ve korkuyorum anne gibi filmleriyle uluslararası festivallerde yarışmış ve bir çok ödül almış reha erdem, beş vakit'in dünya prömiyerini 25. uluslararası istanbul film festivali'nde yaptı. fipresci ve en iyi türk filmi ödüllerinin yanında, adana altın koza film festivali'nde de en iyi film dahil pek çok ödülün sahibi oldu. yarın vizyona girecek olan filmi merakla bekliyoruz..
  3 ... sciende
 3. 3.
  günde kılınması gereken namaz miktarı.
  4 -2 ... gothic evil
 4. 4.
  bugün vizyona girmiş filmdir.
  1 ... lilith
 5. 5.
  namaza 3 minik çocuğun gözleriyle bakan tatlı film.
  1 -1 ... asiti kaçmış kola
 6. 6.
  3 vakti yemek yemek için kafidir...
  2 -1 ... baravi
 7. 7.
  sadece görüntülerin muhteşemliği için bile izlemeye değer bir film ama aslında içeriğinin de görüntülerden pek bi eksiği yok. köyde yaşayan 3 çocuğun bildik çocukça hayatlarında yaşadıkları, hissettikleri üzerine yoğunlaşılmış. ancak çok fazla diyalog yok içinde biraz az laf çok görüntü niteliğinde gibi sanki.
  4 ... tutunamayanlardan
 8. 8.
  köye, aileye sıkışmışlığın duygusu 3 çocuğun gözünden verilmeye çalışılırken, tamamlayıcı olarak niye klasik müzik bu kadar ön plana çıkarılmıştır bir türlü anlamadığım filmdir. hatta bi ara film müziğe fon olmuştur.
  yürüyen insanlar da sürekli ense kökünden görüntülenmiştir. bir mesaj vardı kesin ama yine anlayamamışım belli ki..
  5 vakte bölünerek, adım adım işlenen film; gece, akşam, öğle, öğleden sonra ve sabah şeklinde gitmektedir. öğleden sonra, öğle'den önce mi gelmektedir? bunu da almadı kalın kafam. anlayan varsa beri gelsin. son olarak; köy yerinde kadın öğretmen neden perdesiz, tülsüz evde amiyane tabirle dal tarrak yatıp kitap okumaktadır?
  8 saat geçti filmin üzerinden ama hala tepemde abuk düşünce balonlarıyla dolaşıyorum. beğendim ama farkında değilim, bok atasım var sanırım.
  6 ... cikarinbeniburdan
 9. 9.
  (bkz: 5 vakit)
  1 ... cikarinbeniburdan
 10. 10.
  yapımcılığını atlantik film ömer atay yapmıştır.
  3 ... miksaj
kapat