1. 1.
  helal olsun denilecek kişidir. Sapla samanı karıştırmayan tabusuz insandır.
  25 -2 ... yinyang
 2. 2.
  ileride tasavvuf ile metali sentezleyip tassavufi metal yapabilecek olan şahıs.
  8 -1 ... thedifferent
 3. 3.
  ilahi dinleyip, allah'a inanmayan insandan farki yoktur.
  2 -26 ... seemann
 4. 4.
  "Bu kubbelerin altı, böyle züppelerle dolmadıkça Türkiye'nin kurtuluşu yoktur" necip fazıl kısakürek olsa böyle derdi.. evet alakalı..
  7 -2 ... just my luck
 5. 5.
  özledim lan öylelerini..genelde her b.ku hayatının namazsız döneminde yemiş ve yeni bir sayfayı bu şekilde açabileceğine inanan gençtir.*
  3 ... beni sev essek
 6. 6.
  yapsın yahu!inna sabirin! bırakın metalcilik de yapsın, demircilik de,vursun patlatsın çalsın oynatsın, size ne yahu!bırakın da inandığı,tapındığı yaratıcıya tüm sorumsuz davranışlarına rağmen ibadet görevini yerine getirerek, sorumluluk bilincini hiç de unutmadığını ispatlayan, buna rağmen dünyayaya hafif avduran meyilli olan, bir koltukta tek karpuz taşısa ne hoş olurdu denilesi güzel insandır.
  2 ... mhatmagandhi
 7. 7.
  ne yaptığını bilen insandır.
  4 ... kenan
 8. 8.
  özenti değildir.haaa namaz kılmayıp metal dinleyenler özentidir anlamı çıkmasın. ama özentileri hemen anlıyorsunuz zaten.uzaktan görüyorsun "aaaa bu metalci" diyorsun, yanına gidince cankan çıkıyor..
  4 ... birgarip
 9. 9.
  metel günahtır. metalciler kafirdir. sözüne inat istediği gibi yaşayan insandır. ancak farklı bir insan olduğu kesindir. keza şarap içmeden konsere gitmeyen bir gençliktir metalci arkadaşlar.
  1 -1 ... madmare
 10. 10.
  müziğimi de dinlerim, namızımı da kılarım, kimseyi siklemem diyen gençtir sanırsam. burada ayıp olan veya kötü gösterilmek istenen namaz mı, metal dinlemek mi çelişkiye düşmüşümdür. bize nedir kardeşim.
  3 ... exelance