1. 583.
    "Bir kişinin kıldığı namaza, tuttuğu oruca bakmayın. Doğru konuşuyor mu, emanate riayet ediyor mu, helal haram ayırt ediyor mu bunlara bakın."

Namaz kılmayın, oruç tutmayın demek istenmiyor. Lütfen yanlış anlaşılma olmasın.

(bkz: hz ömer)
    2 ... son kale
  2. 582.
    Saygı duyarım. Taktir de ederim. Maşallah da derim.
    1 ... balya
  3. 581.
    Eşimdir.
    2 -1 ... flat head
  4. 580.
    Bu zamanda çok az olanlardır. Benim tanıdıklarım hep doğru sözlü olan, yumuşak konuşan iyi güzel huylu insanlardı. Allah sayılarını arttırsın.
    1 -1 ... kurmay albay
  5. 579.
    Tamamen allah rızasını gözeterek samimiyetle kılıyorsa tebrik ve takdir edeceğim genç.
    ilkeli insanlara büyük hayranlık duyuyorum.
    2 ... venus im pelz
  6. 578.
    Allah rızası için Dininin gereğini yerine getiren gençtir. Allah kabul ve daim etsin sayıları artsın inşaAllah.
    4 ... simiago
  7. 577.
    Namaz...tinsel düzlemi sağlayan bir enerji getiriyor beraberinde.

Gerçekten vaktini, ilgisini, alakasını allah ile iletişime kanalize etmiş bir beyin gücü ile gerçekleştirilir ancak. Görev olarak görülen her şey misyonunu yitirir.

Sadece bireyin tekelinde, bireyin iradesinde olabilecektir.
    5 -3 ... ups boobss
  8. 576.
    Namaz kılan bir insan kul hakkı, içki, zina ,kumar, yalan ,iftira gıybet vb.vb yapmaz ne güzel bir insan profili çıkıyor karşımıza değil mi?
    2 -1 ... keyifci derler
  9. 575.
    Bu adaptasyon sadece gösteri amaçlıysa gerek yoktur. Ama namazı bütünüyle kendine adapte edip ahlaki değerleri de kendine katabiliyorsa güzel bir yoldur.
    1 ... vanligogh
  10. 574.
    Namaz kılmak davranışlara yansımadigi sürece bana gore işe yaramaz.
    13 -3 ... sweet but psycho