1. 1.
    Ne köy olur ne de kasaba..

Yazarların birbirine küfür ve hakaret etmelerine teşvik eden bir yönetim biçimine sahiptirler. Aşağıda konuyla ilgili yazışamalar mevcut;

Ortambozan nickli şahıs önce başka bir yazarın nickaltına aşağıdaki yorumu atıyor. Çünkü bir başka başlıkta ters düştüler. Bu ona küfür etme hakkını veriyor.. Net bir küfür var orada..

-spoiler--
    ağzı ne zaman ‘o’ harfi için gereken şekli alsa, hemen yarrakla doldurmak ve boğazına kadar itelemek lazım.
    --spoiler--

Sonrasında ben bu durumu başka başlıkta belirtince bana yine formata aykırı olarak üstteki entrye cevap niteliğinde aşağıdakini yazıyor.

--spoiler--
    sanal bir karakterin başlığı altına bir şeyler yazmaktır.
    --spoiler--

Oldu sanal karekter diye ben şimdi burada moderatörlere ana bacı küfür edeceğim.. Onlar da bana silik atmayacaklar öyle mi? Neyse devam ediyorum.. Aşağıda sözlük moderatörlerinin bilmediği ceza kanunundan alıntılar vereyim;

--spoiler--
    türk ceza kanunu’ nun 125-131 maddeleri arasında düzenlenmiş olan hakaret suçu; yüz yüze, sesli iletişim araçlarıyla, seslerin kaydedilmesiyle, görüntülü olarak, alenen yahut gıyaben veya basın yayın organları aracılığıyla işlenebildiği gibi internet vasıtasıyla da işlenebilmektedir.

- kişi burada sanal bir karektere yani pikaçu'ya mı küfür ediyor? ya da süperman, batman..

suçunu işlediği iddia edilen failin gerçek kimlik bilgileri ile söz konusu eylemi gerçekleştirmediği durumlarda sosyal medya ve internet mühendisliği çalışmaları neticesinde gerçek kimlik bilgilerine erişim devlet kanalı ile sağlanmaktadır.
    --spoiler--

Sonra bu ortambozan denen yazar tekrar orada bana küfür ediyor. Oç ne demek allah aşkına saf mıyız kardeşim biz? Ya da moderasyon saf.. Adam alenen küfür etmiş bunu görmek zor mu? adam hem orospu çocuğu diyor hem üstteki başka yazara ettiği küfürü bana da devam ettiriyor.ilgili şikayetimi yapıyorum.

--spoiler--
    tamam anladık oç, ve o kadar korktum ki şuan yazdığın yazıda geçen her o harfi için ağzına vermekten vazgeçtim.

edit: ama nickindeki 2 o’yu es geçmeyeceğim.
    --spoiler--

En son da moderasyondan bana gelen cevap ise burada size bir sözü yok..

--spoiler--
    moderator

belirttiğiniz başlıkta bahsedilen yazarın sizi hedef alan bir hakareti yok.

teşekkürler

--spoiler--

Bu nasıl bir anlayış? Diğer yazara edilen küfürü de dile getirmiştim onunla ilgili cevap bile yok.. Verilen sadece 1 cümlenin cevap. Sizle ilgisi yok. Ulan çocuk muyuz biz? siz ne sanıyorsunuz burada yazan insanları? insan hayret ediyor gerçekten. Bakın örnekleri gördünüz arkadaşlar. Hakkınızı yedirmeyin istediğinize alenen küfür etmek serbest. Cezası yok.. Ben ters düştüğüme ağzıma geleni sayacağım. Ben niçin kendimi kasayım ki format için.

Yazık gerçekten koskoca uludağ sözlük'ün düştüğü hallere bak.

Başka sözüm yok.
    21 -4 ... topuzlu karyola