1. 1.
    uludağ sözlük solcu, pasif, gay, ateyiz, sarapci, alkolik, lgbt üyesi göt veren kardeşlerimizin merak ettiği, üzerinde kafa yorduğu her başarısız oto yıkama girişimi sonrası, "lan ben nerede yanlış yapıyorum" diyerek hayıflandığı ," acaba okulu mu var bunun" şeklinde sorguladığı uygulamalar bütünüdür.

evet sevgili gey kardeşlerim. bu yazımızda sizlere nasıl başarılı bir oto yıkamacı olabileceğiniz konusunda yardımcı olacağım.

biliyorum heyecanlanıyor, o narin, yumuşak, ılık, her an kırılmaya müsait yüreğinizin pıt pıt atışını hissediyorsunuz. e, bende gey olsam bende heyecanlanırdım tabi.

neyse, sadede gelelim.

ilk uygulamamız, yıkanacak aracın gölge olan bir zeminde olması. bu kati suretle uygulanmalıdır. eğer yıkanacak araç uzun süre güneş ışığına maruz kalmış ise gölge altında olması da fayda etmez. aracı su ile soğutmak gerekir.

2. evvela aracın sağ yanını * yıkamaya başlayacaksınız. tümden girişmek yok. hemen izah edeyim, aracın sağ yanını tavan dahil bol köpüklü su ile yıkayıp ardından duruladınız, akabinde sol yanına geçerek aynı işlemi uygularken sağ yan o sırada kurumaya yüz tutarak size zamandan tasarruf ettirecek.

3. aracın alt (marşpiyel) kısmı aşırı kirli ise önce alt kısmı güzelce bir yıkayıp ardından hiç bir şey yokmuş gibi alt kısımlar dahil tekrar yıkayacaksınız.

4. çamurluk içleri yıkanmamış bir araç olabildiğince temiz ve parlak olsun. benim gözümde zerre değeri yoktur. o yüzden başarılı bir yıkamacı olmak istiyorsanız çamurluk içleri de ön konsol gibi tertemiz yıkanmalıdır. (davlumbaz kısmı)

5. yıkama ve kurulama işlemi bittikten sonra aracın lastikleri ve gövde renginde olmayan kısımlarını simsiyah görünmesi için özel köpük ile silmelisiniz. köpüğünüz yok ise ki gayet normal bu solcuların geneli fakir ve barzo olmasından mütevellit, arap sabunu kullanın.

he, " arap lütfen" derseniz de cola, bildiğiniz kola yani. onu kullanın. güzelce silin. ön konsola parlatıcı, cila, temizleyici süt gibisinden sikik ürünler kullanmayın. nemli bez ile silin.

6. ben daha başarılı olmak istiyorum derseniz . sis farları, arka stoplar ,sökme takma işlemini yapabilirseniz ön farların içini de temizleyebilirsiniz.

tebrikler, başarılı bir oto yıkamacı olma yolunda ilk adımı attınız, elinize sağlık. 5 tl bahşiş ananızın ak * sütü gibi helal artık size . congratulations.
    6 -3 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    bu işi iyi yapan kişiden gelen tavsiyelerdir.
    1 -2 ... being a dwarf
  3. 3.
    lastiklere kola süren insan gözümde zerre kadar araba yıkamayı bilmiyordur.

çatlak lastiklerle geziyorsunuz sonra aq tek nöronluları.
    ... duygulara mutercim tercuman
  4. 4.
    kardeşlerim bakmayın siz bu ana kuzusu solcuların , "oroç tovondon yokonor" demelerine. safi rüzgar bunlar.

olayı çarpıtıp siz değerli kardeşinizin bu hünerini, maharetini, 40 yıllık birikimini bir çırpıda basite indirgemeye çalışıyorlar.

sanki biz diferansiyelden başlayın yıkamaya dedik. aç gözünü ibiş aç, bak ne yazıyor 2. kuralda.

--spoiler--
    tümden girişmek yok. hemen izah edeyim, aracın sağ yanını tavan dahil bol köpüklü su ile yıkayıp ardından duruladınız...
    --spoiler--

bırakın bu algı operasyonlarını artık, bırakın. eyyyy gomo sen kimsin ya. araç yıkıyoruz biz beyler araç !!! *
    2 -1 ... frktmz krds frktmz
  5. 5.
    (bkz: frktmz krds frktmz ile oto yıkama teknikleri)

nasıl bir oto yıkama aşkı varsa bende artık, başlıkta "beş adımda" şeklinde belirtmeme rağmen hızımı alamayıp 6 madde sıralamışım tanımımda.

bir tane aklı başında solcu çıkıp da , "kardeş beş demişsin ama 6 madde yazmışsın" demedi.

über yıkama tekniklerini okuyunca dumur oldular, % 85'i erkek erkeğe ilişki geriye kalan % 15' lik kısmı da akp nefreti ile dolu beyinleri error verdi tabi.
    2 -1 ... frktmz krds frktmz
  6. 6.
    elinizde fircayla arabaya dogru bes adim atin, gerisi gelir.
    2 ... tabutarovasataylagirenadam
  7. 7.
    1-arabanın dışını yıkarken köpüğü önce tavana sık oradan yan camlara kaputa filan kendi yayılsın.

2-arabanın içini silerken bezi önce orta konsola, sonra koltuklara daha sonra da kapı eşiklerine vur.

3-...

4-....

5-:....
    1 ... centurion
  8. 8.
    1. adım = benzinliğe git
    2. adım = kasada kağıt parayı madeni paraya çevirttir
    3. adım = makinanın "köpük" yazan kısmına 1 tl at, arabayı köpükle
    4. adım = makinanın "su" yazan kısmına 1 tl at, arabayı yıka
    5. adım = bagajdan bez çıkar arabayı kurula.

gördüğünüz üzere, benim gibi fakir arkadaşlar sadece 2 liraya arabalarını kendileri yıkayabilir, özel günler harici oto kuaföre gitmenize gerek yok.

frktmz krds frktmz gibilerine para kazandırıyorsunuz, sonra sizin paralarınızla range rover alıp sözlüğe foto atıyorlar, hayır kıskanmadım.
    14 -1 ... kedilerinbabasi57
  9. 9.
    arabayı islat
    Tavandan yıkamaya basla
    sampuanlamadan sonra durula
    bir silgec ile kalan sudan arıt
    Temiz bir bez ile aracı kurula.
    1 ... fire in the hole
  10. 10.
    Oto yikamacinin belirttigi gibi;

Once bir yanini sonra diger yanini yikayin. Zira cafcafli renkte arabaniz varsa basiniza is cikartabilir. Bir de yilda iki kere oto kuaforune goturun. Konsolu falan cikartsinlar klima yollarini temizlesinler. O toz kokusu gelmeyecektir. Yilda 1 kere de motor yikattirin.
    2 -1 ... superalgeria