bugün

Şimdi federasyon prosedürleri uygulayarak beşiktaş tan 3 puan silecek mi bakalım.

Güldüren karardır.
olması gereken karar alınmıştır.

tebrikler.

bu rezilleri rezilliklleri ile başbaşa bırakıyoruz.
olması gereken karar alınmıştır.

tebrikler.

bu rezilleri rezilliklleri ile başbaşa bırakıyoruz.
Tiner bizim işimiz, bu kafayı nasıl yaptın?

Sisteme ezilmeyen beşiktaş yönetimini kutlarım.
görsel
yenilecegini anlayinca kaçtılar bu kadar basit amk..

y*rak kafalilar alayinizi üst uste koyup kanirta kanirta zikecegiz...
Çünkü adamlık bunu gerektirir.
3 puanımızın silineceği ihtimaline rağmen çıkmama kararı aldık şampiyonluk sikimizde değil öncelik gururdur, tabi fenerde olmadığı için bilmezsiniz siz.
Aziz yıldırım gibi ligten çekiliriz çekiliyoruz değil böyle masaya vuracaksın.
Olması gerekendi, tebrikler.
Saçmalıktır. Maça çıkmamak öyle kolay şey değildir, eğer çıkmazlarsa, büyük ceza alacaklardır.
sonuna kadar arkasındayım. tamamen siyasi sebeplerden dolayı seçim öncesi kalp kırmamak için verilen kararları tasvif etmiyoruz.
renkliler çok sevinmesin 3 puan silinme yok.

bu erdoğan'ın kuyruğunda takılıp sarayın tüpcüsüne bu kararı aldıranlar, o süt kupasını alsınlar uygun yerlerine monte etsinler.

bize alacağımız lig kupası yeter.
Tiyatro tutmayınca sahneye gelmemek doğaldır. Haydi köyünüze. Evet.
Beşiktaş tan 3 puan silecek kurumun belinden suyunu alırlar. Kupafan elerler. Maddi kazanımları vermezler en fazla. 3 puan sileceklermiş adamın götünü keserler lan.
lige bir zararı olmayacaksa desteklediğim karar. Bir yolunu bulup 12 yaş takımı veya 10 adet tavukla maça çıksalar daha iyi olurdu ama olmuyor demek ki.
Ben götleri yemez yazmistim bir galatasarayli olarak özür diliyorum ve besiktasi siyasilere ragmen aldigi karar dolayisiyla tebrik ediyorum.
(bkz: fenerbahçe adamın amına koyar)
Has s*çmış ağızlarına. Doğru karar almışlar. Bakalım Fenerbahçe'yi şampiyon yapacaklar mı? Gerçi bunlar Fenerbahçe için her türlü b*ku yerler.
2 Fenerbahçe birleşsin, yarragin basini alir donersiniz evinize. Sahada yenmeleri su an imkansiz. Ancak boyle sikik bir yolu tercih edebilirdi fenerbahce. Adina yakışanı yapti.
Götünüz yemedi mi.
görsel
Seneye pişman olurlar çünkü 2019 yılından da men cezası var.
beşiktaş fener'i her şekilde s.ker, s.k.yor da zaten. üslup için özür dilerim ama artık hak ettiğiniz cevabı alacaksınız.

2 senedir götünüze kupayı sokuyoruz burayı gelip korktu yazan salaklara duyurulur.

beşiktaş'ı yenemeyeceğini anlayınca son 2 yıldır her maç olay çıkaran fenerbahçe asıl beşiktaş'tan korkmaktadır. hem de it gibi.
17 Nisan 2005 ten beri bjk galibiyet göremedi ne s kümesi be :-)) B-) :-P.
kendi oyuncusu taraftarla laf dalaşına giriyor ve bütün derbilerde olduğu gibi cisim fırlatılıyor. Buraya kadar her şey tamam. neden takımı sahadan çekiyorsun ? Neden fenerbahçe'nin galibiyetini, almayı hedeflediği kupayı karalıyorsun çamur atıyorsun ? bu tinercileri ligden düşürmeleri lazım. her zaman olduğu gibi fenerbahçenin üzerine oynanıyor ama istediklerini yapsınlar.

fenerbahçe yıkılmaz.