1. 221.
  Karşı tarafa acı çektirme ile özetlenebilecek BDSM fantezisi için öncelikle kaliteli bir seks shoptan acı limitinize uygun kıyafet ve seks oyuncakları almanız gerekir.Kelepçe,göz bandı,deri elbise ve kırbaç ile deneme amaçlı bir sadist-mazoşit fantezi yaşanabilir.BDSM ,popüler olduğu kadar riskli bir cinsel fantezisidir de.. .

  Öncesinde eşiniz veya sevgilinizle açıkça konuşmanız,düşünsel ve bedensel anlamda hazır olmanız,saygı ve sevgiyi korumanız,partnerinizin tahammül edemediği nokta da hemen bırakmanız gerekir.
  -2 ... ahsenyokmusun
 2. 222.
  tensel, ruhsal ve duygusal olarak üç başlı ejdarha gibi olan, kimilerine göre 'sapkınlık' kimilerine göre 'altkültür' olan ilişkiler felsefesi ve yaşam biçimi.

  cinselliğin (!) sadece kapı ve anahtar deliğinden ibaret görülen dünyasında, kapı ardındaki koca dünyanın karanlık dehlizlerinde ikamet eden bdsm, insanın karanlık tarafında yer almaktadır. ay'ın karanlık tarafı ya da buz dağının görünmeyen derinselliği. insan, bu pencereden bakıldığında, vitrinde görünen bir bakraç suyun içindeki derin kuyuyu temsil etmektedir.

  bu üç başlı ateş püsküren ejderha'nın ruhsal ve duygusal başları ateş püskürmez. çünkü bdsm kodlamasının toplumumuzda ruhsal ve duygusal yönü çokça barizdir. filmler, diziler, şarkılar, magazin, haberler... nereye bakarsanız bakın ruhsal bir çöküntü ya da nemrutluk göreceksiniz.

  ejdarha'nın ateş püsküren başı, kabaca en çok bilinen sadizm ve mazoşizm'i ile mahremiyetini koruyan 'tensel' boyutunu temsil eder. sokağa düşen sadistlerin ellerinde kamçılar, halatlar, mumlar, kelepçeler vs. bir de buna mukabil mazoşist bir birey. sonrası sokak tekerlemeleri.

  tekerlemeler cinsel birleşme doğasını işlese de bir sadist ve mazoşist ilişkisinde ana unsur cinsel birleşme değildir. mazoşist: sadist duyguları besleyen, sadizmi öven ve yücelten, acıdan haz alıp acıyı mutlak mutluluk ölçütü olarak kabul eden kişi. bu içselliğe cevap veren sadistin temel ülküsü acı verme hazzıdır. birleşme ejdarha terbiyecisine ve çekilen çizgilerin berisinde alınan ortak kararın temelindedir.

  hakimiyet ve teslimiyet, disiplin ve hüküm, acının katmanları, bağlılık, bağımlılık, düşkünlük, eziyet... tüm uygulamalar ortak karara bağlıdır, ortak karar bağlayıcıdır, ortaklık dairesi içindedir. çizgilerin içinde ve dışında karakter ikilemi vardır. çizginin içinde olan orada kalır, çizginin dışında yaşanılan içeriye alınmaz.

  insanın karanlık tarafı ile sahne almasına kabaca "bdsm" denir.

  ayrıca; shibari

  ve ayrıca o kadar çok şey var ki; derya gibi. yüz yüz bitmiyor. insanın balık olası geliyor. sadist bir balık. mazoşist bir balık ol sen de.
  bdsm, yaşam stili ve yatak fantezisi olarak işler, desen desen konumlandırır kişiyi, meşrebince ona harf bağışlar. b.d.s.m.

  Uzun uzadıya bir felsefedir.
  3 -2 ... el ojala
 3. 223.
  Sapıklığı 5 paragraf övmüş adam.
  8 -2 ... yasak merve
 4. 224.
  Okumadım ama her zaman insan gibi sevişme taraftarıyım.
  1 ... e f e e
 5. 225.
  Ates püsküren ejderha mi hadi liseli yat sen olmadi metin 2 oyna orada ejderha vardir.
  1 ... karton toplayan cocuk
 6. 226.
  Uzun yıllardır içerisinde bulunduğum d/s ilişkilerin genel adi. ilgilenen submissive ya da slave kadınlar yesillendirebilir. Yerim.
  2 -2 ... meme ucu delisi
 7. 227.
  melankolik, ic dünyasında aci ceken insanlarin yasadigi ve yasattigi bir felsefe diyelim.
  ama siz sadece yataktan bahsetmissiniz, bu hard oluyor gençleer.
  -1 ... toskaa
 8. 228.
  Rol yapmadan gerçekten zevk alınarak yapılırsa çoğhojdır.
  ... saint andre
 9. 229.
  Sert sevişmekmiş. Miş dedim çünkü ilk defa duydum. Biraz sertliği herkes sever garip olan nedir onu anlamadım? Yok sapıklık yok bilmem ne...

  Edit: işin sınırları uçuk sanırım fazlasına gerek yok tabi.
  1 -2 ... ktm li komplo teorisyeni
 10. 230.
  sen cok yanlis gelmissin.
  1 -1 ... toskaa