1. ?.
  Barış ve demokrasi için oylarını bağımsız adaylara vereceğini açıklayan bir çok ünlümüz! Bu yolda hak ve eşitliklerden yana tavır aldıkları, hümanist ve insancıl olabildikleri için teşekkür bekliyor olmalılar.

  Zira, siyasi düşüncesi gelişmemiş bireyleri kendi saflarına çekebilmek amacı ile kamera karşısında maymunluk sergilemelerinin başka bir açıklaması olmasa gerek!

  Evvela, bu paçavra karakter yapısı ile barış ve demokrasi nasıl mümkün olur onu sormak lazım.

  Etilerde vahşet tablosunu andıran patlamada sizin çocuğunuzun bacağı kopsaydı tavrınız yine bu şekilde mi olurdu?

  Lise çağlarında bir kız çocuğu düşünün. Hayalleri olan, geleceğe umutla bakan ve bindiği askeri aracın bomba ile patlatılması sonrası ölen o kız çocuğunun suçu nedir?

  Türkiye yi savaş ortamına sokmak için ellerinden geleni ardına koymayan, hatta yatılı okulları yakmaya bile yeltenen bir yapılanmanın barış ve demokrasi için ön ayak oluşturabileceğini düşünebiliyor musunuz? Zira, o yatılı kurslarda kalan çocuklar siyaset nedir bilmeyen yavrucaklardan oluşmakta.

  Bu mudur insan sevginiz ? Bu mudur halka ve hakka saygınız?

  Türkiye bu ibret vesikasını görmelidir! Adı batası hümanistliğiniz ve kalleşlik ile adeta bir kelebek narinliğine dönüşen o sökülesi kalpleriniz, neden bir şehit cenazesi için ağıt yakmaz? Neden masum bir şekilde öldürülen ve pkk tarafından katledilen insanlar için o kahrolası hümanist bakış açınız ve kalbiniz kas katı kesilir?

  Nedeni gayet basit aslında! Zira, sizin kanınıza işlemiş ihanet ve kalleşlik. Yeri geldi ermeni oldunuz, yeri geldi terörist. Bir tek vatansever olamadınız. Olamazsınız da!
  5 ... essekherifindamadi
 2. 1.
  (bkz: bu vatan size daha neylesin)
  ... essekherifindamadi