bugün

vatanseverliğin suç olduğu bir dönemde hiçte yadırganmayacak bir durumdur. durmak yok açılıma devam.!
olmucak adamların eline gereksiz yere vaatlerde bulunursanız pohpohlarsanız olcağı buydu.ne bekliyodunuz.adam artık gazını aldı böyle bugün valiyi yarın savcıyı sonra da bütün ülkeye kafa tutar.tebrikler.istediğinizi başardınız.güle güle çekin şimdi.
bu kadar tavizden sonra normal dediğim davranı. Başka birşey mi bekliyordunuz ki siz ?
(bkz: cafer bez getir)
ben erekeğe kavgada erkek derim. yok mu türkiyede bir erkek savcı.
(bkz: sürekli osuruyor efendim durduramıyoruz)
çok sevgili savcılarımızın bu konulara el atmasını istediğimiz durum.

akp ye kapatma davası açacagınıza göz göre göre vatan hainliği yapan bu kişilere dava açın.
+bdp nin akıl almaz tehdidini duydun mu?
-ne demiş?
+unuttum
bu ülkede herkes özgürce yaşamalı ama herkes birbirini tehdit ederse olmaz. bdp, artık tehditle işlerin yürümeyeceğini anlamalı. onların yaptığı her tehdit, kendilerine bir şekilde dönecektir.
akp nin ortaya çıkardığı açmaz. hadi temizleyin pisliğinizi temizleyebilirseniz.
verilen tavizlerden sonra hiç de akıl almaz değil. nereye gidiyoruz böyle ?
olacağı buydu zaten.
kırmızı halılarla karşılandılar devlet büyükleri emri ile.
yüz verdik deliye geldi sıçtı halıya
bdp van milletvekili Özdal Üçer in, gözaltına alınıp gece tutuklanan il Genel Meclisi Başkanı Semira Varlı nın rencide edildiğini iddia etti. ardından da şu tehditleri savurdu.

--spoiler--
Haddinizi bilin, hakim de olsanız, savcı da olsanız, buradan net olarak sesleniyorum. Eğer biz kendi ükemizde, kendi ilimizde, kendi köyümüzde rahat dolaşamıyorsak, burada dolaşmayı, valiye de yasaklarız, savcıya da yasaklarız, başbakana da yasaklarız. Bu halkın kendini savunma hakkı vardır. Meşru müdafa hakkı vardır. Valiye sesleniyorum. Vali haddini bil. Yoksa bu halkla birlikte sana haddini bildiririz.
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar