bugün

şırnakta yedikleri ülkücü tokatıyla sersemlemelerinin bir sonucudur.
halkı gerip sonra askere sığınmak.
tokatladığı polisler kendilerine uzak olduğu için yakınlardaki kurşunladıkları askerden yardım istemişlerdir.
bu yazıları okuduktan sonra ne diyorum biliyor musunuz?.. daha konuşulacak o kadar çok şey var. daha yazılacak o kadar çok şey var.. ve bir gün o kalın tahtalarınız çürüyecek.. siz görmeseniz bile torunlarınız görecek ama bu halk bu sorunu çözecek. şimdi vicdanınız rahat olsun. halklar kardeş olacak.
bak bak bak ... BDP lilerin vergi verdiğini öğrendiğimiz başlık, onların vergileri sayesinde bu memleket ayakta duruyor hatta. Askerlikte yapıyolarmış, askerde disiplinin içine ediyorlar desek daha doğru olurdu.

* Bu arada dağlıca baskınında 12 arkadaşı şehit olurken pkk'lılara teslim olan 8 askerin 7 tanesi BDP liydi, insanın kanında varsa hainlik gerisi yalan.
götleri sıkışınca soluğu ya askerin yada polisin yanında alan dallamalar partisi.
pkk bayrakları ile mezra beldesine giden grup taşlanmış. bu grubun oraya gidiş amacı kck davasından (yani pkk'dan) yargılanan bir teröristin seçilmesi için, tehdit ve sindirme, yakma, yıkma yöntemleri ile oy toplamak. eee bakmışlar papuç pahalı, ava giderken avlanmışlar. bunlarda götlerini kurtarmak adına askerden yardım istemiş.
ne acayip memleket yahu.
sen kalk kurşun sıktığın askerden yardım iste.
(bkz: pkklılar orospu çocuğudur)
askerlerin yanına yaklaşıp üzerlerinde ki bombaları patlatma ihtimali olan bdp lilerdir.*
avucunu yalarlar.
köprüyü geçene kadar ayıya dayı demedir.
yardımı yunan askerinden isteyemeyeceğine göre ...Acaba dallama ordusundan mı isteseydi.
güneydoğunun diğer bütün ilçelerin de askere kurşun sıkmayı özgürlük mücadelesi olarak görenler için gerçekten acınası bir durumdur.
(bkz: götü yemeyince çark etmek)
ŞIRNAK'ın Beytüşşebap ilçesi'nde meydana gelen taşlı sdaldırı sonucunda bdp'lierin askerlerden yardım istemeleridir.

http://siyaset.milliyet.c....2011/1400417/default.htm