bugün

efsane albay korkut eken'in mahkeme de bdp milletvekili pervin buldan tarafından tahrik edilmesi sonucunda vuku bulan sözdür. pervin Buldan'ın aşırı tahriklerinden bunalan korkut Eken'in ''siktir git pkk nın vekili'' diye tepkisini göstermesi, ilk defa bdp li bir vekile siktir çekilmenin hazını ve onurunu bize yaşatmıştır. (ağzına sağlık efenim.)
şimdi düşüncelerimi yazıcam ve pkk lı ibneler dislike atacak sizin atacağınız dislike bile bana gurur verir pkk ibnelerinin götüne batmışım diye neyse yazıyorum

gençler türkiyede bu ibnelere birçok kez siktir çekilmiştir bu ibneler herseferinde yılmadan usanmadan dayak yemeye gitmişlerdir gerek karadeniz olsun gerek ege olsun gerek içanadolu olsun her tarafta yarraga basıp geri dönmüşlerdir rizede yedikleri dayağı unutamıyorum aynı şekilde sinopta ve samsunda yine giresundada aynı felan filan edirnede yarrağı yeyip siktiri yeyip memleketlerine doğru depar atmışlardır yine saymakla bitmez bide toprak bunlara siktir çekecek ulan sizin leşinizi barındırmam ben deyip valla bok kokusundan ölücez beyler sonra.
insana mutluluk verir.
kulakta hoş bir sada bırakmıştır.
herkese nasip olmayacak olandır.

yüreğine sağlık albayım.
ney sesi gibi hoş gelmiştir.
insan bir mayhoş oluyor. iyi yapmış valla.
insana rahatlama hissi veririr.. denemek lazım.
Ağızda kekremsi bir tat bırakır.
teşekkürü kendisine borç biliriz .
Var olsun.
romatizmalara bile iyi geldiği söylenir.