1. 1.
  sanki çok önemli kişiliklermişcesine her biri için ayrı başlık açıp onlar hakkında yorum yapmaktır. bbg eleştirilirken, burada yarışmacıların başlıkları açılıp onları izlemeye daha bir teşvik edilmiyor mu? bırakın artık bbg yi bilmem neyi ortada tartışılması gereken daha önemli insanlar varken bbg yi izlediği yetmiyormuş gibi bir de şahsa özel başlık açıyor...
  3 ... glgzli
 2. 2.
  televizyonun insanlar üzerindeki etkileri.
  ... novakatinamite
 3. 3.
  doğa sulen gibi efsane kişiliğin bile konusu olduktan sonra diğerlerini açmamak ayıp olurdu doğrusu, durumudur.
  1 ... midnight
 4. 4.
  önce numaraları sonra isimleri yazılarak yapılan ve gereksizliğin sözlük pirint sikrini olan başlıklardır. bir de bu hafta bilmem kaçıncı oldu diye entry girilmesi ise daha büyük bir garipliktir. olimpiyatlarda koşan atletlerimizden daha ilgi çekici gelmektedir heralde bu yarışma.

  (bkz: 637 elvan)
  1 ... markasiz
 5. 5.
  dün; odasındaki televizyonda bir yandan bbg izleyip aynı anda bilgisayarının başında programı eleştirip izlemiyoruz ayağına yatan yazarlar tarafından gerçekleştirilmiş hadise.
  1 ... historiadeunamor
 6. 6.
  (bkz: ac ac)
  ... cehennetlik
 7. 7.
  bbg yarışmasını tÂkip etmeyenler için son derece anlamsız gelecek harekettir.
  1 ... gothic evil
 8. 8.
  çok gereksiz bir olay. bu insanların acaba kendilerine hayırları var mı ki, bir de kalkıp sözlükte onlara başlık açılacak. şiddetle kınıyorum, böyle programları izleyenleri ve o programdaki karekterlere başlık açanları.
  1 -1 ... unique270
 9. 9.
  (bkz: domain ziyanı)
  2 ... rweasley
 10. 10.
  (bkz: tez açıla başlıkları)
  ... terliklerimle gelsem sana